22 Ekim 2021 Cuma

RAFET EL ROMAN'IN FİNALİSTİ OKTAY ALTUN'UN KLİBİ SAMSUN'DA ÇEKİLDİ

Rafet El Roman'ın finalisti Oktay Altun'un klibi Samsun'da çekildi

Samsunlu fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Rıdvan Uzun, Rafet El Roman'ın gerçekleştirdiği ses yarışmasında finalist olan Oktay Altun'un klibini Samsun'da çekti.

18 Eylül 2020 Cuma 23:52 GÜNCEL

Rafet El Roman ses yarışması düzenledi finalist Oktay Altun'un klibi Samsun'da çekildi.


Samsunlu yönetmen Rıdvan Uzun, Rafet El Roman'ın düzenlediği ses yarışmasında dereceye girenlere Samsun'da klip çekme sözü vermişti. Rıdvan Uzun, Rafet El Roman'ın finalisti olan Oktay Altun'a Samsun'da klip çekti.

Ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın ses yarışmasına klip desteği veren Rıdvan Uzun, yarışmanın finalisti Oktay Altun'u Samsun'a getirerek Kızılırmak Deltası, 19 Mayıs ilçesi ve Samsun'da bulunan fener alanında klip çekimini gerçekleştirdi. Rafet El Roman'ın ses yarışmasına destek vererek Samsun'da klip çeken Rıdvan Uzun, bu çalışmaları ile şehrin tanıtımına da büyük katkı veriyor. İki klibin daha Samsun'da çekileceğini söyleyen Rıdvan Uzun, bu çalışmalarına destek alamadığını ve şehrin tanıtımına katkı sağlamasına rağmen kendisine mekanlarda kolaylık sağlanmadığından dert yandı.

Rafet El Roman'ın şirketinin belirlediği finalistlerden Oktay Altun’un 'Solgun Bahar’ Şarkısını El Roman şirketi bünyesinde bugün tüm dijital ortamlarda yayına girerken, Rıdvan Uzun yaptığı açıklamada şunları söyledi.
"Bundan yaklaşık 3 ay önce de  sanatçı Nur Usta'nın İki Dakika şarkısına Samsun'da klip çektik ve bu klibin görüntüleri Rafet El Roman'ın Almanya'dan seslendirdiği aynı şarkı ile birleştirildi.  Rafet El Roman'ın Nur Usta ile İki Dakika isimli şarkıya yaptığı düete ait klipte Samsun'dan da görüntüler yer alacak. Bu klipte yakın zamanda yayına girecek. Son olarak Rafet El Roman'ın yapmış olduğu ses yarışmasında finalist olan Oktay Altun'un Son Bahar isimli şarkısının klibini Samsun'da çektik ve bu klip tüm dijital platformlarda yayına girdi. Bu çalışmalarımız ve çektiğimiz kliplerle Samsun'un tanıtımını da yapıyoruz.  Rafet El Roman ile aynı projede çalışmaktan son derece mutluyum. Klip çekimlerinde desteğini benden esirgemeyen Şaban Karanlığı'ada çok teşekkür ediyorum. Oktay Altun kardeşimize de başarılar diliyorum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona Virüs olan belediye başkanının temas ettiği kişilerde karantinaya alındı

Samsun'da Korona Virüs olan belediye başkanının temas ettiği kişilerde karantinaya alındı