18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMDOD BAŞKANI AYKUT ÇEPNİ'DEN 'AŞI OLUN' ÇAĞRISI

SAMDOD Başkanı Aykut Çepni'den 'Aşı Olun' çağrısı

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni, normalleşme sonrası Temmuz ayı itibari ile vaka sayılarının yeniden artış göstermesi üzerine aşı çağrısı yaptı.

31 Temmuz 2021 Cumartesi 11:39 GÜNCEL

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni, KoronaVirüs salgınında vaka sayılarının yeniden artış göstermeye başladığını söyleyerek, düğün yapacak olanlara ve düğünlere katılacak olanlara aşı olmaları çağrısında bulundu.


KoronaVirüs ile birlikte Delta Varyantının da hızla yayılmaya başlaması ve Samsun'da başlatılan 55 bin 555 aşı kampanyası ile ilgili açıklama yapan Aykut Çepni, normalleşme süreci öncesi yaşanan kapanmaların yeniden olmaması için vatandaşların duyarlı olması gerektiğini söyledi.

YENİDEN KAPANMALAR OLMAMASI İÇİN
Yaptığı açıklamada aşı kampanyasına destek verdiklerini belirten Samsun düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni, şunları dile getirdi.
"Halkımızın aşısını olup, düğünlere daha rahatlıkla gelebilmesi ve sevdikleri ile bu mutlu günleri paylaşmalarını istiyoruz. Tekrar kapanmalar olmaması için aşı olmamız gerekiyor. Tedbir ve önlemlere daha duyarlı olmamazı gerekiyor. Düğün salonu işletmecileri olarak bizler tüm tedbirlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu virüsün hayatımızdan çıkması için KoronaVirüs'e karşı tedbirleri hala devam ettiriyoruz. Esnaflar olarak çok sıkıntılar çektik. Bu sıkıntıların tekrar yaşanmaması, insanlarımızın bu virüs sebebi ile hayatlarını kaybetmemesi için aşılarımızı olmak zorundayız. Bu nedenle Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği olarak Samsun'da başlatılan hedef 55 bin 555 aşı kampanyasını destekliyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den Lozan Parkı açılışına gelmeyenlere sert eleştiri

Cemil Deveci'den Lozan Parkı açılışına gelmeyenlere sert eleştiri