23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMKON BAŞKANI GÜMÜŞ 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI YAYIMLADI

SAMKON Başkanı Gümüş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı yayımladı

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden gazetecilerin günü kutlu olsun" dedi.

09 Ocak 2019 Çarşamba 13:43 GÜNCEL

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle özel bir mesaj yayınladı.


Ülkemizde ve tüm dünyada kutlanan '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş bir mesaj yayınladı.
Sezgin Gümüş mesajında, "Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği hizmet ve zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Bu bağlamda basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' kutlu olsun" dedi. 

BASIN BİR MİLLETİN ORTAK SESİDİR
Sezgin Gümüş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili açıklamasında sözlerini şöyle tamamladı: "Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, başta Samsun medya sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bütün samimiyetimle kutluyor, tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YEDAŞ ekipleri karla kaplı arazilerde çetin şartlar altında görev yapıyor

YEDAŞ ekipleri karla kaplı arazilerde çetin şartlar altında görev yapıyor