17 Haziran 2021 Perşembe

SAMKON GENEL BAŞKANI SEZGİN GÜMÜŞ RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş Ramazan Bayramı mesajı yayımladı

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Ramazan Bayramı nedeni ile yayımladığı mesajında, "Böylesine önemli günler de milletçe beraber ve ortak paydamız olan vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya gösterip yek vücut olmak olmazsa olmazımızdır" dedi.

03 Haziran 2019 Pazartesi 18:08 GÜNCEL

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. 


Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Sezgin Gümüş Ramazan Bayramı mesajında: "Milletçe hepimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Ramazan Bayramı’nı bir kez daha coşkuyla karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz." dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK GÜNLERİ
Bayramların dayanışma ve paylaşma ve kardeşliği güçlendirdiren çok değerli ve müstesna günler olduğunu dile getiren SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş,  "Mübarek bayramlar aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği kıymetli anların müjdecisi ve habercidir. Böylesine önemli günler de milletçe beraber ve ortak paydamız olan vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya gösterip yek vücut olmak olmazsa olmazımızdır" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ mezunu Kevser Abdülkadiroğlu öğretmenlik ataması olmayınca intihar etti

Samsun OMÜ mezunu Kevser Abdülkadiroğlu öğretmenlik ataması olmayınca intihar etti