29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR SALI VE PERŞEMBE GÜNLERİ HALK GÜNÜ DÜZENLİYOR

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Salı ve Perşembe günleri halk günü düzenliyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Salı ve Perşembe günleri düzenlediği Halk Günleri ile makama gelen vatandaşlarla randevusuz görüşüyor, sorunları dinleyerek çözüm üretiyor.

19 Ekim 2021 Salı 18:02 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, kapısının tüm Samsunlulara açık olduğunu söylerken, Salı ve Perşembe günleri düzenlediği Halk Günlerinde vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinliyor.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada ortalama 300 kişinin geldiği makamda vatandaşların tek tek sorunlarını dinleyerek, “Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve refahı için gayretle, samimiyetle, hakkaniyetle çalışıyoruz” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldiği ilk günden itibaren hiç aksatmadan sürdürdüğü Halk Günleri’nde vatandaşların sorunlarını dinliyor. Her hafta Salı ve Perşembe günleri randevusuz makama gelen her vatandaş ile tek tek ilgilenen ve sorunlarını dinleyen Başkan Demir, ihtiyaç ve taleplerine göre de ilgili birimlere yönlendirip çözüm arıyor.Özellikle kırsal mahallelerden gelen vatandaşların yoğun olduğu Halk Günleri’ne çok önem verdiğini anlatan Başkan Mustafa Demir, “Bizler hizmet makamındayız. Vatandaşımızın derdini, sıkıntısını çözmek, çözüm bulmak için buradayız. Belediyeler, vatandaşın varlığı ve en önemlisi de memnuniyetiyle güçlenir. Biz de bu manada sık sık bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizin her türlü sorununa kulak veriyoruz” diye konuştu.

Beklenti ve talepleri ellerinden geldiğince imkanlar ölçüsünde yerine getirme gayretinde olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Her hafta Salı ve Perşembe günleri bütün gün hemşehrilerimizle birlikte oluyoruz. Kırsal altyapı sorunları başta olmak üzere imkanlarımız ölçüsünde sorunlara çözüm olmaya çalışıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan herkesi dinliyoruz. Bizim için asolan insanımızdır. Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve refahı için gayretle, samimiyetle, hakkaniyetle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Haftada ortalama 300 kişi, makama gelerek Başkan Mustafa Demir ile yüz yüze görüşerek sorunlarını anlatıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

cevdet

20 Ekim 2021 Çarşamba 10:19

başkanım milli eğitim samsun a yeterince yatırım yapmıyor okullarda sınıflar 40 kişi ve üstü

Vatan DAŞ

20 Ekim 2021 Çarşamba 03:39

Kalemkayanın 6 numarasını geri ver, hastanelere zor gidiyoruz

Ömer

19 Ekim 2021 Salı 23:35

Mustafa demir milletle anca sahte bir edayla boş boş konuşuyor kimin derdine derman olmuş siyasi hayatında sadece kendi kendisini katrilyoner etmiştir yazık milletin yüzüne bakaraktan yalan konuşaraktan oyalayaraktan milleti kandırıyo birde kalkmış boy boy poz veriyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ORC Araştırma'nın Z kuşağı seçim anketinde Samsun için dikkat çekici sonuç

ORC Araştırma'nın Z kuşağı seçim anketinde Samsun için dikkat çekici sonuç