29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI DEMİR AÇIKLADI! HAKSIZ KAZANCA TAVİZ YOK

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir açıkladı! Haksız kazanca taviz yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, vatandaşın hakkına hukukuna halel getirmemek için işi sıkı tuttuklarını açıkladı, "Haksız kazanç temin edecek bir karara asla imza atmıyoruz" dedi.

25 Ekim 2021 Pazartesi 18:39 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, haksız kazanca geçit ve taviz vermediklerini açıkladı.


Tüm gayretlerinin Samsun'a hizmet olduğunu bunun içinde gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerinden bu yana bir gün dahi izin yapmadan Samsun için çalıştıklarını belirtti.

Samsun'a bağlı 17 ilçede altyapı, yol ve içme suyu yatırımlarına devam ettiklerini dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "İlçelerimizin en yüksek ve en uzak mahallelerinden başlayıp merkeze doğru gelecek şekilde ekiplerimizle çalışıyoruz. Plan ve program dahilinde hareket ederek doğru, güzel ve hakkaniyetli işler yapmaya özen gösteriyoruz. Hizmeti zamanında, ihtiyacı olana, kaliteli şekilde sunmanın gayreti içindeyiz. Vatandaşın hakkına hukukuna halel getirmemek için işi sıkı tutuyoruz. Haksız kazanç temin edecek bir karara asla imza atmıyoruz. Tüm kadromuz ve ekiplerimizle yoğun mücadele veriyoruz. 2.5 seneyi geride bıraktığımız görev süremizde yatırım, hizmet ve projelerle ilgili yoğun bir dönem geçirdik. Geride 2.5 yılımız kaldı. 946 mahallemizin yollarını ve içme suyu sorunlarını çözeceğiz diye sizlere söz verdim. Tüm mahallelerimizin yol sorununu inşallah seçim dönemi gelmeden ortadan kaldırmış olacağız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

HATKO

26 Ekim 2021 Salı 05:41

Başkanım ilçe minibüslerini şehir merkezine almak kolay ama dışarı çıkartmak zordur verdiğiniz bu kararda inşallah siz ve samsun halkı pişman olmaz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hemoroid neden olur, belirtileri nelerdir? Basur ağrısından lazer tedavisi ile kurtulun

Hemoroid neden olur, belirtileri nelerdir? Basur ağrısından lazer tedavisi ile kurtulun