24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİRDE TUTUKLANAN DAİRE BAŞKANININ YERİNE ATAMA YAPILDI

Samsun Büyükşehirde tutuklanan daire başkanının yerine atama yapıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin Karakaş'ın yerine maliye müfettişi Mehmet Emrah Binici vekaleten atandı.

23 Aralık 2020 Çarşamba 21:27 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin Karakaş'ın yerine vekaleten atama yapıldı.


Samsun Büyükşehir Belediyesinde rüşvet iddiaları kapsamında gözaltına alınıp daha sonra da tutuklandığı gündeme gelen Mali Hizmetler Daire Başkanı Karakaş'ın yerine jet hızıyla atama yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Daire Başkanlığına Hazine ve Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi, Vergi Denetim Kurulunda da Grup Başkan Yardımcısı olarak görevlerde bulunan Mehmet Emrah Binici vekaleten getirildi.

YENİ DAİRE BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
Samsun Büyükşehir Belediyesinde Bahattin Karakaş'ın tutuklanması ile Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Emrah Binici'nin özgeçmişi şu şekilde.
1983 yılında Amasya’da doğdu. Dört yıllık özel sektör tecrübesinden sonra MKEK Silah Fabrikasında memuriyet hayatına başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi, Vergi Denetim Kurulunda Grup Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Eğitim hayatıyla ilgili olarak lisansüstü (doktora) eğitimine devam etmekte olup ekonomi ve mali hukuk dalında hakemli dergilerde yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunmakta, haber-mevzuat sitelerinde yazılar yazmaktadır. Kaymakam adaylığı Türkiye üçüncülüğü olmak üzere birçok kurum sınavlarında dereceleri bulunmaktadır. Orta derecede İngilizce (YDS -C-) bilmektedir. Evli ve bir kızı bulunmaktadır.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

AHMET

24 Aralık 2020 Perşembe 16:41

HAYIRILI OLSUNDA1,5 MİLYON NÜFUSLU BU KOCA ŞEHİRDE BİR ÖZ SAMSUNLU YOKMUYDU DA HEP DIŞARDAN GELEN KİŞİLER BELEDİYEYEYİ DOLDURDUN SAYIN MUSTAFA BAŞKAN

mehmet

24 Aralık 2020 Perşembe 12:39

hayırlı ugurlu olsun başarılar dilerim samsun zor yerdir farklıdır

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tutuklanan Daire Başkanının görüştüğü o bayan kimdi! Flaş iddia

Samsun'da tutuklanan Daire Başkanının görüştüğü o bayan kimdi! Flaş iddia