17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ DAĞLI STSO YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ! SAMSUN KARADENİZ'İN İNCİSİ DEDİ

Samsun Valisi Dağlı STSO yönetimini ziyaret etti! Samsun Karadeniz'in incisi dedi

Samsun Valisi Zülkif Dağlı ziyaret ettiği Ticaret ve Sanayi Odasında (STSO) Samsun için "El birliği ile çalışacağız" derken oda başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise "Ortak paydamız Samsun" dedi.

17 Ağustos 2020 Pazartesi 14:06 GÜNCEL

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret eden Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, burada yaptığı açıklamada Samsun'un, insan yapısıyla, coğrafyasıyla, doğasıyla, sanayisiyle Karadeniz’in incisi olduğunu söyledi.


Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyarette bulundu. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Divanı’nın hazır olduğu ziyaret, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Murzioğlu: “Sorumluluğumuzun bilincindeyiz”

Ziyarette, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Oda yapısı ve yürüttükleri projeler hakkında Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya bilgi verdi. 

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası olarak kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini belirten Başkan Murzioğlu, “Hepimizin ortak paydası Samsun. Samsun iş dünyası olarak her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olduk. İlimizin en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Oda Yönetimi olarak, sürekli olarak kurumlarla dirsek temasında olduk. Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sorumluluğumuzun bilinciyle, kentimiz ve ülkemiz için üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. İnşallah sizin öncülüğünüzle beraber kentimizi daha üst noktalara taşıyacağız” dedi.Vali Dağlı: “Elbirliği ile çalışacağız”
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ise, sanayileşmenin ülke ve şehirlerin kalkınmasının en önemli dinamosu olduğunu ifade ederek, “Samsun, insan yapısıyla, coğrafyasıyla, doğasıyla, sanayisiyle Karadeniz’in incisi. Samsun ticaret şehri, önemli bir tarım şehri ve önemli bir turizm şehri. Samsun aynı zamanda, sağlık ve spor şehri. Düzce'mizde başladığımız, yaptığımız hizmetlerin kat kat fazlasını hep birlikte sizlerle ve sizlerin desteğiyle hep beraber yaparız inşallah. Samsun’un güzelliklerine güzellik katabilirsek ne mutlu bize. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye ifade etti.

Dağlı’dan tebrik
Vali Dr.Zülkif Dağlı ayrıca, TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nun nezdinde, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasına girmeyi başaran 3 ve ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasına adını yazdıran 11 Samsunlu firmayı da tebrik etti. Dağlı ziyaret sonunda ise, Buğday Pazarı esnaflarını ziyaret ederek, onlarla bir süre sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci o iddialara tek tek yanıt verdi

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci o iddialara tek tek yanıt verdi