12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN'A MUTASYONLU VİRÜS NASIL GELDİ? GAZETECİ CEM KÜÇÜK AÇIKLADI

Samsun'a mutasyonlu virüs nasıl geldi? Gazeteci Cem Küçük açıkladı

Mutasyonlu Virüs Samsun'a nasıl geldi, nasıl yayıldı. SamsunKentTV canlı yayınına katılan ünlü gazeteci Cem Küçük mutasyonlu virüsün Samsun'a nasıl geldiğini açıkladı.

04 Mart 2021 Perşembe 16:13 GÜNCEL

Samsun'da mutasyonlu virüsün nasıl yayıldığı belli oldu. SamsunKentTV'nin canlı yayınına katılan gazeteci Cem Küçük, mutasyonlu virüsün Samsun'da nasıl ve ne şekilde yayıldığı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.


SamsunKentTV'nin sosyal medya kanallarında yayımladığı Samsun İçin Söyleyeceklerim Var canlı yayının özel konuğu olan TGRT Haber sunucusu ve Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, mutasyonlu virüs taşıyanların Süper Bulaştırıcı olduklarına dikkati çekerek "Samsun'da mutasyonlu virüs olan bir bayan ev gezmelerine, pazar alış verişine gidiyor ve oradan bulaşıyor. Bir kişiden bu virüsün 30-40 kişiye bulaşması söz konusu." dedi.

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk'ün sunduğu Samsun İçin Söyleyeceklerim Var canlı yayınında konuşan gazeteci Cem Küçük, tedbir ve kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulunarak, mutasyonlu virüsün nasıl yayıldığı ve geldiği ile ilgili şunları dile getirdi.

"Doğu Karadeniz'de vakaların yüksek olması sebebi, bizim Karadeniz'de ev gezmeleri çok olur. Akraba ziyareti çok olur. Bu yüzden bulaşmış. Samsun'da mutasyonlu virüs olan bir bayan ev gezmelerine, pazar gidiyor. Oradan bulaşmış. Bir kişi 30-40 kişiye bulaştırması söz konusu. Mutant virüs oraya nasıl geldi bilinmiyor. Samsun'a yurt dışından biri gelmiştir, gezerken o arada bulaştırmıştır. Bir kadına bulaşıyor, isteyerek değil o da başkalarına bulaştırıyor. Oradan da diğer kişilere. Mutant virüslüler süper bulaştırıcı oluyorlar. Bunu isteyerek yapmıyorlar. Sıkı tedbir almak lazım. Mutant virüs çok hızlı yayılıyor. 30-40 kişiye bulaşabiliyor. Bunu da söyleyelim. Bende KoronaVirüs geçirdim. Tat yok, koku yok, çok kötü bir duygu. Tedavi oldum. Bunu çok ciddiye almak lazım. Bana bir şey olmaz dememek lazım. Çok arkadaşımızı kaybettik. Önce bilinç lazım ciddiye almak lazım. Bunu Bill Gates yaydı, laboratuvarda ürettiler dememek lazım. Kurallara uymak lazım. Vakalar düşmüyorsa tam kapatma ve karantina yapmak lazım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SAMSUNLU

05 Mart 2021 Cuma 15:32

hiç inandırıcı değil. kongrelerde etkili oldu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İhsan Kalkavan ve İbrahim Özyer isimleri koşu yolu ve parka verildi

Samsun'da İhsan Kalkavan ve İbrahim Özyer isimleri koşu yolu ve parka verildi