26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN'DA 1 MAYIS YÜRÜYÜŞÜ YAPAN TÜRKİYE KAMU-SEN TÜRK BAYRAKLARI İLE RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

Samsun'da 1 Mayıs yürüyüşü yapan Türkiye Kamu-Sen Türk Bayrakları ile renkli görüntüler oluşturdu

Samsun'da Sahil Yolunda bir araya gelen Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalar ve üyeleri, Türk Bayrakları ile 1 Mayıs'ı kutladı. Samsun Sahil Yolunda gerçekleşen Türkiye Kamu-Sen'in 1 Mayıs yürüyüşü Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde gerçekleşti.

01 Mayıs 2019 Çarşamba 15:21 GÜNCEL

Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlayan Kamu-Sen'e bağlı sendikalar Sahil Yolunda renkli görüntüler oluşturdu.


Samsun'da '1919’dan 2019’a Milli Mücadelenin 100'üncü yılında Samsun’dayız' sloganı ile bir araya gelen Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalar ve üyeleri, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Sahil Yolunda gerçekleşen yürüyüş ile kutladı.

Samsun'da Sahil Yolunda bir araya gelen Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalar ve üyeleri, Türk Bayrakları ile 1 Mayıs'ı kutladı. Samsun Sahil Yolunda gerçekleşen 1 Mayıs yürüyüşü Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde gerçekleşirken, burada toplanan kamu çalışanı ve vatandaşlar saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından,  şehitler ve milli mücadele meşalesini yakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için dualar etti.
Samsun'da gerçekleşen 1 Mayıs yürüyüşüne katılan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ise burada yaptığı konuşmada, "Bundan 100 yıl önce; Türk milletini tarih sahnesinden silmek isteyen güçler üzerimize çullanmışken, birileri bu topraklara umutsuzluk, çaresizlik, bitkinlik ve nifak tohumları ekiyorken, bu limana bir gemi yanaştı.  Bizlere bu cennet vatanı bırakan ve bu devleti kazandıran Atatürk ve silah arkadaşlarına minnettarız. Yolu yolumuz, ilkeleri ilkemizdir.  Allah onlardan razı olsun" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 1 Mayıs yürüyüşünde polisler mesai yaptı

Samsun'da 1 Mayıs yürüyüşünde polisler mesai yaptı