23 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ YSK'NIN İPTAL KARARI SONRASI COŞKUYLA KARŞILANDI

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci YSK'nın iptal kararı sonrası coşkuyla karşılandı

Samsun'da Atakum ilçe Belediyesi Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulu tarafından ilçede tüm oyların yeniden sayılması kararını iptal etmesi üzerine resmileşen Cemil Deveci, CHP Atakum İlçe binası önünde partililer tarafından coşku içinde karşılandı.

06 Nisan 2019 Cumartesi 18:49 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde Yüksek Seçim Kurulunun tüm oyların yeniden sayılması ile ilgili kararı iptal etmesi sonrası CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önüne giden Cemil Deveci burada partililer tarafından coşku içinde karşılandı.


Samsun'un Atakum ilçesinde 31 Mart yerel seçim sonuçlarına göre belediye başkanı seçilen Cemil Deveci, YSK'nın Atakum'da tüm oyların yeniden sayılması ile ilgili kararı bozması üzerine CHP Atakum ilçes Başkanlığı binası önünde partililer ve vatandaşlar tarafından coşku içinde karşılandı.

Yüksek Seçim Kurulu'nun Samsun İl Seçim Kurulunun aldığı Atakum'da oyların tümünün yeniden sayılması ile ilgili kararı bozması üzerine Atakum Belediye Başkanı olarak CHP Atakum İlçe Binasına giden Cemil Deveci burada partililere yaptığı konuşmada, "Gazanız mübarek olsun. Biz kazanmıştık. Bundan hiç endişemiz olmadı. Pazartesi günü mazbatamı alıp belediye başkanı olarak görevimin başında olacağım." dedi.

Cemil Deveci'nin bu konuşması sonrası CHP Atakum İlçe Binası önünde toplanan partililer ve vatandaşlar davul ve çalınan şarkılar eşliğinde halay çekip kutlama yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İşte YSK'nın Atakum'da oyların yeniden sayılması kararını kaldıran o resmi evrak

İşte YSK'nın Atakum'da oyların yeniden sayılması kararını kaldıran o resmi evrak