17 Ekim 2021 Pazar

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYESİNİN VEDAT TÜRKALİ KÜLTÜR MERKEZİNE İCRA MEMURLARI GİTTİ

Samsun'da Atakum Belediyesinin Vedat Türkali Kültür Merkezine icra memurları gitti

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi haciz ve icralardan başını alamıyor. Atakum Belediyesinin şimdi de Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasına icra memurları gitti.

20 Eylül 2021 Pazartesi 15:40 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinden sonra haciz ve icralarla baş başa kalan CHP'li Atakum Belediyesine yine icra memurları gitti. İcra memurları bu kez de Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasına değer biçti.


Yerel seçimden bu yana Atakum Belediyesinde neredeyse icralık ve hacizlik olmayan tesis kalmazken, icra memurlarının son olarak belediyeye ait Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasına gittikleri gündeme geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Atakum Belediyesinin işlettiği Seyir Terası Tesisleri, çöp ihalesini alan firmaya olan borçlar sebebiyle haciz yolu ile satışa çıkartılmıştı. Cumhuriyet Gazetesinden Cemil Ciğerim'in haberine göre, piyasa değeri 7 milyon 849 bin 420 TL olarak tespit edilen Seyir Terası tesisinin ihalesi, 27 Ekim’de Samsun İcra Müdürlüğü’nde yapılacak. 

Cemil Ciğerim'in haberine göre Samsun İcra Dairesi önceki gün de yeni haciz işlemi için Atakum Belediyesine ait Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasında da değer tespiti yaptı. Alacaklıların organize bir şekilde hareket ettiklerini ve belediye yönetimi ile bir araya gelmekten geri durduklarını açıklayan Atakum Belediye Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Şunu iyi anladım ki, bu kentte samimi, vicdanının sesini dinleyen siyasetçiye yer yok. Seyir Terası’nı bedavaya haczettiler” dedi. 

Bu arada Samsun İcra Dairesi önceki gün de yeni haciz işlemi için belediyeye ait Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasında da değer tespiti yaptı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sanane Onane

23 Eylül 2021 Perşembe 16:05

Yılmayacağız soyguna devam !!!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinden icra ve hacizlere tepki! Satılık Belediye Binası

Atakum Belediyesinden icra ve hacizlere tepki! Satılık Belediye Binası