29 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN'DA AVUKAT MERVE SELİN CENGİZ, ATAKUM BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU

Samsun'da avukat Merve Selin Cengiz, Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü oldu

Samsun'da Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin Özel Kalem Müdürlüğü görevini yapacak olan isim belli oldu. Samsun'da avukat Merve Selin Cengiz, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin özel kalem müdürü oldu.

21 Nisan 2019 Pazar 15:08 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Atakum Belediye Başkanı olan Cemil Deveci, Özel Kalem Müdürlüğü görevine Merve Selin Cengiz'i getirdi.


Samsun'da Atakum İlçe Belediyesinde Başkan Cemil Deveci'nin Özel Kalem Müdürü kamu hukuku doktorası yapmakta olan Merve Selin Cengiz oldu.

31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin göreve gelmesinin ardından Özel Kalem Müdürlüğü görevini kimin yapacağı, kamuoyu tarafından merak edilen bir konuydu. 

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Özel Kalem Müdürlüğü konusunda kararını verdi. Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine kamu hukuku doktorası yapmakta olan Merve Selin Cengiz getirildi. Geçtiğimiz gün görevine başlayan Cengiz, “Atakum için yapacak çok işimiz var. Önümüzdeki 5 sene içerisinde, sözünü verdiğimiz projeler ile Atakum’u dünyanın cazibe merkezi olarak anılan şehirlerinden biri yapabilmek ve Atakumlu hemşehrilerimize üst düzey hizmet sağlayabilmek için mesai kavramı gözetmeden, canla başla çalışacağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

23 Nisan 2019 Salı 10:21

Avukat Hanıma Yeni Görevinde Başarılar Diliyorum..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için kullanılacak logoyu belirledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için kullanılacak logoyu belirledi