21 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA BABASI ANJİYO OLACAK OLAN HASTA YAKINI ÖZEL HASTANEDE ÇILDIRDI!

Samsun'da babası anjiyo olacak olan hasta yakını özel hastanede çıldırdı!

Samsun'da özel bir hastanede babası anjiyo olmak için bekleyen hasta yakını, doktor olmadığını ve kendileri ile yarım saat boyunca ilgilenilmediğini iddia ederek duruma çektiği video ile tepki gösterdi.

27 Ekim 2021 Çarşamba 14:50 GÜNCEL

Samsun'da özel hastanede bir hasta yakını anjiyo olacak babası ile doktorların ilgilenmediğini ileri sürerek duruma tepki gösterdi. Özel hastanede hasta yakını çıldırdı.


Samsun'da hastane içinde "Para veriyoruz, paramızla bakmıyorlar. Doktorlar keyif yapıyor. Ama paraya gelince insanların derisini yüzüyorlar. Para almadan insanlarla ilgilenmiyorlar" diye bağıran hasta yakını, anjiyo olacak babasının yarım saat boyunca doktor beklediğini ifade etti. Özel hastanede yaşanan o anların videosu sosyal medya platformlarında da paylaşılırken, görüntüleri izleyenlerin bazıları hasta yakınını haklı bulurken, bazıları da tepkili vatandaşı eleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Necati

30 Ekim 2021 Cumartesi 10:21

Kızına kamerayı açtır, kayıt yap, 1 ay sonra tiktokta yayınla. Madem sıkıntı yaşadın neden şikayetçi olmadın? İlginç bir durum. İnşallah maddi durumu iyidir. Çünkü küfür, hakaret, hastane markasını kötüleme vs. nedeniyle çok büyük maddi tazminat cezası alacaktır. Haklı olsa bile haksız duruma düştü.

Salim Bozcit

28 Ekim 2021 Perşembe 07:39

Bu olay 20 gün önce oldu adam kızına tlf nu veriyor ben bağıracağım sen çek diye sonra da karısı tik tok a koyuyor beğeni almak için adam sonrasında özür diliyor tamamen şov amaçlı yapılmış bir mizansen bu konu hastane tarafından yargıya taşındı zaten.

uzman

28 Ekim 2021 Perşembe 07:55

mızansen se cezasını ceker lakın kamuda (atakumda bır haastane -poklınık bomboş )bir özele yönlendirme var.cildiye ve gögüs hastalıkları atakum ek poklınıkte neden yok.verılen sozler nerde

uzman

27 Ekim 2021 Çarşamba 13:31

atakum ek poklınıkte kısa surede poklınık sayısını 25 yapacaz deyıp 1 yılda cildiye,gögüs ,kalp,psikiyatriyi kapatan ve bizi özele mahkum eden saglık idarecilerine duyrulur.daha ne kadar bizi soyduracaksınız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci belediye işçilerine seslendi! Elim omuzunuzda olacak

Cemil Deveci belediye işçilerine seslendi! Elim omuzunuzda olacak