28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ, HALK GÜNÜNDE HALKI MAKAMINDA DİNLEDİ

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci, Halk Gününde halkı makamında dinledi

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı olan CHP'li Cemil Deveci, belediyede düzenlediği Halk Gününde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 16:37 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Halk Günü buluşmalarının ilkini bugün gerçekleştirdi. Cemil Deveci, Atakum Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen Halk Gününe gelen vatandaşları makam odasında dinledi.


31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakının CHP'li adayı Cemil Deveci'nin kazandığı Atakum Belediyesinde Halk günü uygulaması ilk gününde yoğun ilgiye neden oldu

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci tarafından hayata geçirilen 'Halk günü' uygulaması ilk gününde yoğun ilgi gördü. Yüzlerce vatandaş Başkan Deveci ile birebir görüşmek için Atakum Belediyesi'ne adeta akın etti. Belediye personeli tarafından karşılanan ve numaratör sayesinde Atakum Belediye Başkanı Deveci ile makamda görüşen vatandaşlar sorunlarını, görüşlerini ve önerilerini iletti. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, her hafta perşembe günü 13:30-17:00 saatleri arasında halk günü uygulamasını sürdüreceklerini söyledi.

Halk gününde genç yaşlı, kadın erkek çok sayıda vatandaş hem Başkan Deveci'yi tebrik etmek hem de yaşadığı sorunları iletmek amacıyla makam odasının yolunu tuttu. Konuklarını ağırlayan ve tek tek dinleyerek not tutan Başkan Deveci, vatandaşların taleplerini dinledi ve problemlere beraber çözüm aradı. Uygulamaya vatandaşlar tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Başkan Deveci, "Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz halk günü uygulamamız Atakum'da her vatandaşımızı sevgiyle kucaklayabilmek için bir vesile. Yalnızca sorunları değil aynı zamanda mutluluğumuzu da paylaşıyoruz. Atakumluların kaliteli bir yaşam sürmeleri için istekleri ve önerileri çok önemli. Biz de ekibimizle birlikte vatandaşlarımızdan gelen bütün önerileri ve sorunları kayıt altına alabiliyoruz. Aynı zamanda sosyal belediyecilik anlayışımızla dertlere derman olabilmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halk günü uygulamamız bundan sonra da devam ederek geleneksel hale gelecek" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'den Samsun Büyükşehir Belediyesinde Halk Günü

Mustafa Demir'den Samsun Büyükşehir Belediyesinde Halk Günü