21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYESİ ADAYI RECEP KAPICIOĞLU, JASON STATHAM'A BENZİYOR

Samsun'da Cumhur İttifakı meclis üyesi adayı Recep Kapıcıoğlu, Jason Statham'a benziyor

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi MHP Meclis üyesi adayı Recep Kapıcıoğlu, dünyaca ünlü sinema oyuncusu Jason Statham'a olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

13 Mart 2019 Çarşamba 19:25 GÜNCEL

Samsun'da dünyaca ünlü oyuncu Jason Statham'a olan benzerliği ile bilinen Recep Kapıcıoğlu, Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayı oldu.


Ölümcül Takip, Suikast, Taşıyıcı, Mekanik, Tetikçi, Cehennem Melekleri, Hızlı ve Öfkeli, Ölüm Yarışı gibi filmlerden tanınan ünlü oyuncu Jason Statham'a benzeyen Recep Kapıcıoğlu, bu benzerliği nedeni ile de dikkat çekiyor. Bazı vatandaşların ve çevresinde ki arkadaşlarının da kendisini Jason Statham'a benzettiğini söyleyen Recep Kapıcıoğlu, 31 Mart yerel seçimleri için Cumhur İttifakından İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayı oldu.

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Recep Kapıcıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının başarısı için sahada olduklarını ve seçimleri büyük bir zafer ile kazanacaklarını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya ziyagil

13 Mart 2019 Çarşamba 23:32

La olum makaramı yapıyonuz ?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Vizyon olmadan gelecek inşa edilemez

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Vizyon olmadan gelecek inşa edilemez