17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DA DOWN SENDROMLU SONGÜL BAHAR, ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ'NİN SEKRETERİ OLDU

Samsun'da down sendromlu Songül Bahar, Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin sekreteri oldu

Samsun'da down sendromlu 21 yaşındaki Songül Bahar, Atakum Belediyesinde geçici olarak göreve başlayarak Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin sekreteri oldu.

16 Mayıs 2019 Perşembe 16:16 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, belediyede geçici olarak işe aldığı down sendromlu Songül Bahar'ı sekreteri yaptı.


Atakum'da yaşayan ve hayali Atakum Belediyesi'nde çalışmak olan down sendromlu Songül Bahar geçici görevine başladı. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin sekreter müdürü olan Bahar mesai arkadaşlarının da ilgi odağı oldu.

Samsun'un Atakum ilçesinde yaşayan down sendromlu Songül Bahar ailesi, kızları 21 yaşındaki down sendromlu Songül Bahar'ın hayalinin Atakum Belediyesi'nde çalışmak olduğunu Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye iletti. Başkan Deveci de Songül'ün geçici olarak belediyede göreve başlaması talimatını verdi. Bir hafta boyunca belediyede Başkan Deveci'nin sekreter müdürlüğünü yürütecek olan genç Songül, önceki gün mesaiye başladı ve Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Merve Selin Cengiz'in de desteğiyle görevini sürdürdü. Bahar, aynı zamanda çevresine yaydığı pozitif enerjiyle de belediye çalışanlarının ilgi odağı oldu. 

RENK KATTI
Başkanlık makamına imzalanacak dosyaları götüren ve sekreterlik ofisin koordinasyonunu sağlayan Songül'e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Songül kısa sürede belediyemizin gözdesi oldu. Her ne kadar geçici bir görev olsa da, aslında buradaki arkadaşlarımıza da işini aşkla yapmanın ne denli önemli olduğunu gösterdi. Güler yüzü ve yüksek enerjisi hepimize motivasyon sağladı. Gerçekten çok özel bir genç. +1 farkla hayatımıza renk kattı. Ailesine ve Songül'e çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Gönül Mataracı

30 Mayıs 2019 Perşembe 07:55

Neden geçiçi. Engelli kadrosundan daimi olamazmi? İstenilirse olur. Ve inanıyorum olacak..

Hulya seban

26 Mayıs 2019 Pazar 00:20

Yavrumuza gozu gibi baksinlar. Takibcisi olacagiz.

Hulya Seban

26 Mayıs 2019 Pazar 00:19

Başkanimizi gönulden kutluyorum. Isiniz rast gelsin. Biz bu davranisinizdan razi olduk. Allah da sizden razi olsun. Kocaman yurekli Baskanimiza ve kizimiza Selam olsun.

Zeynep

17 Mayıs 2019 Cuma 14:50

Neden sürekli değil sürekli çalışamaz mi

Hümeyra Ulubay

16 Mayıs 2019 Perşembe 23:22

Başkanımız herhali İle örnek bir idarecilik anlayışı sergiliyor. Atakum kendisini bu göreve getirmekle, ne denli doğru bir karar verdiğini zamanla daha iyi anlayacak.Kendisini tebrik ediyor, yürekten kutluyorum..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci, Halk Gününde halkı makamında dinledi

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci, Halk Gününde halkı makamında dinledi