29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA ESNAF ODASI BAŞKANI ADNAN KONAŞ ESNAFIN SORUNLARINA SESSİZ

Samsun'da esnaf odası başkanı Adnan Konaş esnafın sorunlarına sessiz

Samsun'da esnaf odası başkanı Adnan Konaş'ın pandemi sürecinde mağdur olan esnaflara yönelik hiç bir açıklama yapmaması ve esnafların sorunlarını gündeme getirmemesi tepki çekiyor.

12 Ağustos 2021 Perşembe 15:29 GÜNCEL

Samsun'da esnafların sorunlarını dile getirmesi gereken esnaf odası başkanı Adnan Konaş'ın olup bitenlere karşı sessiz kalması dikkati çekiyor.


Balıkçı Barınağında bulunan teknesinden yayınladığı görüntülerle zaman zaman gündeme gelen esnaf odası başkanı Konaş, yıllardan beri ise kooperatif başkanlığı yapıyor. Samsun Esnaf Odaları Birliği pandemide mağdur olan esnaflar için, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği yaparak bin lira destek paketi açıklarken, bir çok oda ve kooperatif başkanı mağdur durumda olan esnaflar için mücadele ederken, Konaş'ın yaşanan mağduriyetler karşısında kılını kıpırdatmaması eleştirilere neden oluyor.

MAGANDALIK YAPTI! SİLAHLA HAVAYA ATEŞ EDEREK KUTLADI
Kendine ait binayı kooperatife kiraladığı ve her ay kooperatiften kira aldığı iddia edilen, gelini ve babasını da kooperatif bünyesinde işe aldığı öne sürülen esnaf odası başkanı Adnan Konaş, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçlarını ise magandalık yaparak, silahıyla havaya ateş ederek kutlamıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Yeşilyurt Grubun hava ayrıştırma tesisi sayesinde çok sayıda hasta kurtarıldı

Samsun'da Yeşilyurt Grubun hava ayrıştırma tesisi sayesinde çok sayıda hasta kurtarıldı