26 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ ALT YAPI VE YOL AÇMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Samsun'da İlkadım Belediyesi alt yapı ve yol açma çalışmalarına başladı

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesinde 31 Mart seçimlerinin ardından alt yapı ve yol açma çalışmaları başlatıldı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yeni yerleşim alanlarında alt yapı çalışmalarını belediye olarak başlattıklarını söyledi.

17 Haziran 2019 Pazartesi 14:31 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi, İlkadım ilçesinde bulunan yeni yerleşim yerlerinde alt yapı ve yol çalışmalarına 31 Mart seçimlerinin ardından hızlı bir şekilde başladı.


İlkadım Belediyesi, standart altyapı ve üstyapı çalışmaları ile ilçenin ulaşılabilirliğini yükseltmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Bu kapsamda ilçe genelinde bitmiş olan yerleşim yerlerinin SASKi tarafından öngörülen su ve kanalizasyon altyapı hizmetleri için Fen işlerine bağlı ekipler yol açma çalışması yaparak vatandaşların kullanımına sunuyor.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler belirlenen program dahilinden cadde ve sokaklardaki, parke taşları ve kaldırımlar, farklı mahallelerde de kilit taşı tamiri, yol bakım, onarım, yeni imar yolları açma, metruk binaların yıkımı, yağmur suyu ızgaralarının tamir ve temizliği ile cami ve okul gibi vatandaşların ortak kullanım alanlarının bakım ve düzenlemesi ve altyapı çalışmaları aralıksız sürüyor .İlkadım ilçesi genelinde çalışmalarına ivme kazandıran ekipler Kıran Mahallesi 1389.Sokak ve Çatalarmut 865.Sokakta alt yapı ve yol açma çalışması yaptı.

HIZLI ÇÖZÜM İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.
Fen İşleri Müdürlüğümüzün  yaptığı çalışmalarla vatandaşların hizmetine açılan yollar ulaşımı rahatlatırken, kentin gelişimine katkılar sağladıklarını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçedeki yeni yerleşim alanlarının artması ile birlikte ihtiyaç duyulan yeni yolların ve kurumlar arası alt yapı için istenen su ve kanalizasyon çalışması belirlenen program dahilinde ekiplerimizce devam ediyor .Koordineli olarak devam eden çalışmalar sayesinde yeni yollar ve yatırımlarla birlikte şehrimizin hızlı kalkınmasını katkı sağlıyoruz. Amacımız hızlı çözüm ile devam eden altyapı çalışmalarıyla halkımızın daha rahat bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır''dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci ortağı olduğu iddia edilen City Mall'da yapılan kaçak inşaatı mühürlettirdi

Cemil Deveci ortağı olduğu iddia edilen City Mall'da yapılan kaçak inşaatı mühürlettirdi