28 Ocak 2020 Salı

SAMSUN'DA KIZ ÖĞRENCİLERİ İLE SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKAN O ÖĞRETMEN AÇIKLAMA YAPTI

Samsun'da kız öğrencileri ile samimi görüntüleri ortaya çıkan o öğretmen açıklama yaptı

Samsun'da kız öğrencileri ile çekindiği samimi fotoğrafları sosyal medya sayfasında yayınlaması ile gündeme gelen öğretmen açıklama yaparak,yanlış anlaşıldığını söyledi.

21 Nisan 2019 Pazar 18:42 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde kız öğrencileri ile çekindiği samimi fotoğraflar ile gündeme gelen lise öğretmeni açıklama yaptı.


Samsun'da kız öğrencileri ile çekindiği samimi fotoğrafları sosyal medya sayfasında yayınlaması ile  gündeme gelen lise öğretmeni kendini savundu.

Gündeme gelen fotoğraf ve videolarla ilgili konuşan öğretmen, iddia ve imaların asılsız olduğunu savunurken, kız öğrencilerin karşısında sigara içerken çektiği videoları ve samimi fotoğrafları rumuz isimle sosyal medyada yayınlaması ile ilgili konuya ise açıklık getirmedi.

Kız öğrencilerine mezuniyetleri için yemek ve gezi sözü verdiğini anlatan öğretmen, olayla ilgili yaptığı açıklamada "Ben yiyecek içecek alanı öğretmeniyim. Benim grubumda tamamı 8 kız öğrenci var. Grubumda erkek öğrenci bulunmamakta. Öğrencilerimiz 12 Nisan’da mezun oldu. Dönem başında, başarılı bir dönem geçirirseniz, mezun olunca Samsun’a gezmeye ve yemeğe getirme sözü vermiştim. Ben de bu sözümü tutmak amacı ile mezuniyetten bir gün sonra 6 öğrencim ile ailelerinin iznini alarak Samsun'a gittik. Samsun'a giderken öğrencilerim yanlarına cübbe ve kepleri de aldılar. Beraber Samsun'un güzel yerlerini gezdik, bazı mekânlarda oturup, fotoğraflar çekindik. Toplu fotoğraflar ile beraber bazı öğrencilerim benimle tek fotoğraflar da çekindiler. Sosyal medya hesabımda aynı güne ait toplu fotoğraflar olduğu halde, mezuniyet yemeğinden hiç söz etmeden, tek çekinilen fotoğrafları kullanarak bazı imalarda bulunmuşlar. Benim yetiştirdiğim öğrenciler, Bafra’nın çeşitli mekânlarında staj yapmakta. Ben öğrencilerimi denetlemek amacıyla çalıştıkları yerleri ziyaret etmekteyim. Bu esnada öğrencilerim benimle fotoğraflar çekinmekte. Beni zor duruma sokmak için öğrencilerimi kullandılar. Mezuniyet kutlamasını rezalete çevirdiler. Bu tamamen insani bir durum. Tüm çalışmalarım öğretmen öğrenci ilişkisi sınırları içerisinde yer almakta. Basın mensubu arkadaşlar, kendilerine art niyetli olarak verilen haberi, araştırmadan, sormadan yayınladılar. Gerçek ortaya çıkınca bazı gazeteleri haberi kaldırdılar."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir açıkladı! İlkadım'da kentsel dönüşüm başlayacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir açıkladı! İlkadım'da kentsel dönüşüm başlayacak