22 Eylül 2020 Salı

SAMSUN'UN DELİSİ Mİ VELİSİ Mİ! İŞTE KARŞISINIZ DA ATİLA NURAN'IN MACERALARI

Samsun'un delisi mi velisi mi! İşte karşısınız da Atila Nuran'ın maceraları

Samsun'un delisi mi velisi mi! İşte karşısınız da Atila Nuran'ın ilginç maceraları.. Atila Nuran kimdir. Atila Nuran videoları..

18 Aralık 2019 Çarşamba 15:31 GÜNCEL

Samsunluların yakından tanıdığı hatta tüm Türkiye'nin bir dönem konuştuğu isim o.. Atila Nuran..


Aslen Samsun doğumlu olan Atila Nuran, kendi deyimi ile hayali olarak kurduğu At Sineği Partisinin de Genel Başkanı.. Bir döneme damga vuran ve açıklamaları güldüren ve da düşündüren Atila Nuran, yaygın televizyon kanallarında katıldığı programlarla da dikkatleri çekmişti. 

Esra Ceyhan'dan Hande Ataizi, Yalçın Çakır gibi ünlü programcıların yayınlarına konuk olan, zaman zaman bu programlara canlı telefon bağlantıları yapan Atila Nuran, eşinin ceyizini yediği için de haberlere konu olan bir isimdi.

Televizyon programlarını hacklemesi ile de nam salan Atila Nuran, Samsun Katolik Kilesesi rahibi Pieer Brunissen'i de bıçakladığı için gözaltına alınmıştı. Şizofren olduğunu söyleyen ve raporları bulunan Atila Nuran'ın You Tube'de bulunan videolarını izleyenler ise yaptığı konuşmaları dinlerken gülme krizine giriyor.

O videoların birinde katıldığı radyo programında kendisini terör örgütü üyesi olarakta polise ihbar ettiğini söyleyen Atila Nuran'ın bu macerasını anlatırken, yaptığı açıklamalar ise dinleyenleri gülme krizine sokmakla kalmayıp, düşündürüyordu.

Yıldız Tilbe'ye olan hayranlığı ile de tanınan Atila Nuran, geçtiğimiz yıllarda yaşamını yitirmişti.

İşte Atila Nuran'ın You Tube'de yer alan ve izleyenleri gülme krizine sokan videoları..


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun SASKİ'nin avukatlık işini AK Parti Gençlik Kolları başkanı aldı

Samsun SASKİ'nin avukatlık işini AK Parti Gençlik Kolları başkanı aldı