29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'UN HAVZA İLÇESİNDE 25 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA FESTİVALİ YAPILDI

Samsun'un Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürk'ü anma festivali yapıldı

Samsun'un Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürk'ü anma festivali yapıldı. Samsun'un Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Kutlama Festivali etkinlikleri kapsamında yayla şenlikleri yapıldı.

21 Mayıs 2017 Pazar 19:58 GÜNCEL

Samsun'un Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Kutlama Festivali etkinlikleri kapsamında yayla şenlikleri yapıldı.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Havza'ya gelişi nedeniyle Havza Belediyesi tarafından bu yıl 27'ncisi düzenlenen festival etkinlikleri kapsamında Aslançayır Yaylası'nda gerçekleştirilen şenliklere, Kaymakam Vekili Cengiz Nayman, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Murat Özdemir, Belediye Başkanı Murat İkiz, Güreş Ağası Bayram Dağlı ile vatandaşlar katıldı.


En Güzel Buzağı yarışması, at yarışları, motor gösterileri, cirit oyunları, ok atma müsabakaları düzenlenen şenliklerde, müsabakalarda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.


Renkli görüntülere sahne olan etkinliklerde, Kaymakam Vekili Nayman ve Başkan İkiz ata binip, ok attı. Konserin de verildiği şenlikte, vatandaşlara keşkek ikram edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ABD'ye sözlü ve yazılı protesto

ABD'ye sözlü ve yazılı protesto