06 Mart 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN SALIPAZARI İLÇESİNE İŞADAMI FERHAT AYDIN 3 MİLYON TL'LİK OTEL YATIRIMI YAPTI

Samsun'un Salıpazarı ilçesine işadamı Ferhat Aydın 3 milyon TL'lik otel yatırımı yaptı

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde işadamı Ferhat Aydın, 3 milyon TL'lik yatırım ile Salıpazarı ilçesine otel yatırımı yaptı. Salıpazarı ilçesinde bulunan Yeşildere Vadi Otel-Restaurant-Spa'nın işletmecesi Ferhat Aydın yatırımı anlattı.

14 Eylül 2020 Pazartesi 11:59 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu olan iş adamı Ferhat Aydın, İstanbul'dan gelerek memleketine 3 milyon TL'lik otel yatırımı yaptı, 12 kişiye iş kapısı açtı.


Salıpazarı ilçesine Yeşildere Vadi Otel-Restaurant-Spa yatırımını yapan iş adamı Ferhat Aydın, doğa ile iç içe olan otelin Salıpazarı ilçesinde bir ilk olduğunu söyledi.

İstanbul'da tekstil sektöründe uzun yıllar iş yaptıktan sonra memleketi olan Salıpazarı ilçesinde bir otel yatırımı yapma kararı aldıklarını ve bu yatırım ile ilgili olarak Salıpazarı Belediyesi Başkanı Halil Akgül'ün kendilerine büyük destekler verdiğini kaydeden Ferhat Aydın, "Salıpazarı ilçesinde bu otel bir ilk. Biz bu yatırım yapma kararını 3 yıl önce aldık ve kısa sürede otelimizin inşaatını tamamlayarak burayı hizmete açtık. 12 odalı olan otelimiz 24 yatak kapasiteli. Bünyesinde kafeterya, SPA, buhar banyosu, sauna ve hamam ile birlikte dinlenme salonu bulunan otelimiz doğa ile iç içe bir ortamda. Doğa ile iç içe kalmak, sessiz bir ortamda güzel bir gün geçirmek isteyen Samsun ve Samsun dışından misafirlerimizi burada ağırlıyoruz." dedi.


Korona Virüs salgınına rağmen doğa severlerin otellerini tercih ettiğini de kaydeden Yeşildere Otel-Restaurant-Spa işletmecisi Ferhat Aydın, şunları dile getirdi.
"Otelimiz söylediğim gibi Salıpazarı ilçesinde bir ilk. Doğa içinde olan otelimizin bahçesinde mangal severler içinde kendin pişir kendin ye tarzı bir ortam oluşturduk. Otelimizde istihdam ettiğimiz çalışanlarımız Salıpazarı ilçesinden. Buraya ayrıca otel yatırımımızla birlikte bir de asma köprü yaptırdık. Buraya gelen misafirlerimiz özellikle asma köprüden geçmeyi ve burada fotoğraf çekinmeyi seviyorlar. Saunamız, hamamızın yanı sıra otelimizin her penceresi yeşile yani doğaya bakıyor. Nezih, sessiz bir ortamda güzel bir gün geçirmek isteyen herkesi otelimize davet ediyoruz" 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 8 Yorum

Bayram Levent

15 Eylül 2020 Salı 19:54

Hayırlı olsun.yapilan iyidir. İnşallah bereketli kazançlar elde edilir

Yusuf sağlam

14 Eylül 2020 Pazartesi 19:45

Gizli kalmış cennet ve doğa harikası salıpazarımıza , bu yatırımları ve komplike tesisi kazandıran hemşehrimize çok çok teşekkür eder , başarılarının devamını dileriz . İlçemizin hak ettiği yerlere gelmesi ve gelişebilirliğini devam ettirebilmesi için , bu tür sosyo kültürel tesislere daha fazla ihtiyacımız var , ve umarım böyle girişimci arkadaşlarımızda gizli cennet salıpazarımızı keşfederler . . .

Selahattin gülmüş.

14 Eylül 2020 Pazartesi 18:33

Genç girişimci milliyetçi ruhu doğup büyüdükleri memleketlerine yaptıkları yatırım ile bütünleştiren iki güzel iki değerli dostlarım.ferhat ve mustafa aydın kardeşlere sonsuz başarılar diliyorum

Ayla Yılmaz

14 Eylül 2020 Pazartesi 14:13

Yeşilliğin içinde harika biryer hayırlı uğürlu olsun inşallah

Lütfü meşe

14 Eylül 2020 Pazartesi 13:21

Denildiği gibi nezih biyer al eşini dostunu iç semaver çayını otur ırmağı seyret

Süreyya Çakır

14 Eylül 2020 Pazartesi 13:07

Çok beğendim çok güzel bir mekan harika misafir perverlik karışık kebabı süperdi

Begüm Meşe

14 Eylül 2020 Pazartesi 12:14

Doğa ortamına hayran kaldık, hem işletme sahibi olsun hem çalışan arkadaşlar olsun çok ilgiliydiler. Ustanın el lezzetine diyecek yok herşey harikaydı çocuklarımıda rahatlıkla götürebileceğim bir mekan.

Irmak Turgut

14 Eylül 2020 Pazartesi 12:12

Çok güzel nezih biryer tam huzuru arayanlar için :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti Tekkeköy ilçe kongresi öncesi partililer kazan kaldırdı

Samsun'da AK Parti Tekkeköy ilçe kongresi öncesi partililer kazan kaldırdı