17 Ekim 2021 Pazar

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI AÇIKLADI! 65 MİLYON LİRA BORÇ ÖDEDİK

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı açıkladı! 65 milyon lira borç ödedik

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, 31 Mart seçimlerinden bu yana toplam 65 milyon lira borç ödediklerini açıkladı.

20 Ağustos 2021 Cuma 20:00 SAMSUN HABER

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, 65 milyon borç ödediklerini söyledi, "Tasarruf tedbirleri alarak, kayıp kaçağı önleyerek Canik Belediyesi'ni ekonomik anlamda güçlendirdik" dedi.


Canik ilçesine bağlı Dereler mahallesi sakinleri ile 'Başkan Mahallemde' programı kapsamında bir araya gelen İbrahim Sandıkçı, belediyede aldıkları ekonomik tedbirlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Mart seçimlerinden bu yana 2.5 yıl içinde toplam 65 milyon borç ödediklerini açıklayan İbrahim Sandıkçı, "Bu süreçte yatırımlara devam ettik ve hiç kredi kullanmadık. Dert hizmet olunca, çok güzel işler ortaya çıkıyor. Çok zaman gece uykularımız kaçtı. Kendi yatırımlarımızı kendimiz yapıyoruz. Kendi projelerimizi kendimiz üretiyoruz. Belediyeye kaynak sağlama noktasında kısa sürede başarı sağladık. Tasarruf tedbirleri alarak, kayıp kaçağı önleyerek ve yatırımları verimli kullanarak Canik Belediyesini ekonomik anlamda güçlendirdik" dedi.Canik ilçesi Dereler Mahallesi'nde düzenlenen Başkan Mahallemde adlı istişare toplantısında Dereler mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede devam eden yatırım ve projeleri de vatandaşlara anlattı.

Dereler Camii bahçesinde yapılan programda söz alan Dereler Mahallesi Muhtarı Hakan Sezer, ilçede gerçekleşen çalışmaların önemine değinerek Başkan Sandıkçı'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.  Başkan İbrahim Sandıkçı'nın göreve geldiği 2,5 yıl zarfında pek çok projeyi ilçeye kazandırdığını ifade eden Dereler Mahallesi Muhtarı Hakan Sezer, yapılan imar planıyla ilgili Samsun’da yapılmış en iyi imar planına şahit olduklarını dile getirdi.

Mahalle toplantılarının birlik ve beraberliği güçlendirmek adına çok faydalı olduğuna değine Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşımız, belediyemiz, muhtarlarımızla güzel bir birliktelik oluşturduk. Canik’in gelişimi için siyaseti bir kenara bırakalım. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum." ifadesini kullandı.

Geçen hafta Kastamonu’nun Bozkurt ilçesini ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Sandıkçı, belediye idarecilerin üstlendikleri görevin öneminden bahsetti.

"Göreve geldiğimiz günden bu yana 65 milyon TL borç ödedik. Bu süreçte yatırımlara devam ettik ve hiç kredi kullanmadık" diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, "Dert hizmet olunca, çok güzel işler ortaya çıkıyor. Çok zaman gece uykularımız kaçtı. Kendi yatırımlarımızı kendimiz yapıyoruz. Kendi projelerimizi kendimiz üretiyoruz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

mehmet yalnız

02 Eylül 2021 Perşembe 11:37

sayın sandıkc abib sen şuanda büyükşehir bld yenin bütün hizmetlerinden faydalanıyorsunuz iyi de oluyor eger azcık geriye dönüp bakarsak sayın osman gencede eski bld ye başkanımız sayın yusuf ziya beyde destek verseydi inanıyoruk ki canik bir bukadar daha cok gelişir ve güzelleşirdi

samsun

26 Ağustos 2021 Perşembe 08:00

Mesela Nereye, ne gibi yatırımlar yaptınız başkann...

samsun

25 Ağustos 2021 Çarşamba 16:06

KİMİN BORCU BAŞGANNNN ?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TFF 1'inci Ligde Yılport Samsunspor Balıkesirspor'u 3-1 yendi

TFF 1'inci Ligde Yılport Samsunspor Balıkesirspor'u 3-1 yendi