30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN HURDACILAR ODASI SEÇİMİNDE NAZMİ KAÇAK'TAN EYÜP GÜLER'E TEPKİ

Samsun Hurdacılar Odası seçiminde Nazmi Kaçak'tan Eyüp Güler'e tepki

Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığı'nın bugün yapılan oda seçiminde Samsun Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler'e tepki gösterildi.

14 Ocak 2018 Pazar 17:21 SAMSUN HABER

Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası, genel kurulunda Samsun Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler'e oda başkanı Nazmi Kaçak'tan tepki geldi.


Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığı'nın yapılan oda seçiminde başkan adayı olan Ramazan Adıyaman'ın karşısına Eyüp Güler tarafından rakip olarak çıkartıldığını söyleyen Nazmi Kaçak, bu duruma çok sert tepki gösterdi. 

Oda seçiminde başkan adayı olan Ramazan Adıyaman'ın karşısına Eyüp Güler tarafından rakip olarak çıkartıldığını söyleyen  Nazmi Kaçak, bu duruma çok sert tepki gösterdi. Sayın birlik başkanımız bizim odamız her zaman her dönemde dik durduğu için, bize hükmedemediği için karşımıza rakip çıkarttı. Ben bu dönem yüzde 90 aday olmayacaktım. Ama Eyüp Güler'in Şehir Kulübünde rakı masalarında odamıza müdahale edip, İsrail gibi saldıracağını biliyordum, tahmin ediyordum. Geçen sene bu yapıldı, bu sene de bu yapılıyor. Ben bu odayı bu şekilde kimseye teslim etmem. Oda kapanana kadar mücadele edeceğim.  Mesele bu seçim değil, odayı ele geçirmek" dedi.

Öte yandan Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığı'nın yapılan oda seçiminde mevcut başkan Nazmi Kaçak 80 oy alarak güven tazelerken, rakibi Ramazan Adıyaman ise 48 oy aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Hurdacılar Odası'nın başkanlık seçiminde Eyüp Güler yüzünden gerginlik çıktı

Samsun Hurdacılar Odası'nın başkanlık seçiminde Eyüp Güler yüzünden gerginlik çıktı