22 Ekim 2021 Cuma

CHRİSTİAN GYTKJAER YÜKSEK FİYAT İSTEDİ YILPORT SAMSUNSPOR TRANSFER DEFTERİNİ KAPATTI

Christian Gytkjaer yüksek fiyat istedi Yılport Samsunspor transfer defterini kapattı

Yılport Samsunpor'un transfer listesine aldığı gündeme gelen Danimarkalı forvet Christian Gytkjaer ile ilgili yeni gelişme..Christian Gytkjaer yüksek fiyat istedi Yılport Samsunspor transfer defterini kapattı.

12 Temmuz 2020 Pazar 10:52 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'un renklerine bağlamak istediği teklif götürdüğü ileri sürülen Danimarkalı forvet Christian Gytkjaer'in kırmızı beyazlı kulüpten yüksek fiyat talep ettiği öğrenildi.


TFF 1'inci lige yükselen Yılport Samsunspor'un yeni sezonda güçlü bir takım oluşturmak için futbolcu arayışına girdiği, ancak transfer listesine alınan futbolcularında sır gibi saklandığı bildirildi.

Yılport Samsunspor'un son olarak Danimarkalı forvet Christian Gytkjaer ile görüştüğü gündeme gelirken, bu görüşmenin forvet Christian Gytkjaer'in yıllık 1 milyon 250 Euro istemesi üzerine sonlandırıldığı kaydedildi. Yılport Samsunspor camiasından son dakika ve sıcak gelişmeleri taraftarlara aktaran gazeteci Ahmet Çabuk'un aktardığı bilgilere göre Danimarkalı forvet Christian Gytkjaer dosyası kapandı.

Yine gazeteci Ahmet Çabuk, Yılport Samsunspor'un transfer edeceği iddiası ortaya atılan Serdar Dursun ile ilgili bilgilerinde doğru olmadığını açıkladı. Gazeteci Ahmet Çabuk'un aktardığı bilgilere göre Samsunspor, Polonya liginden Polanyalı olmayan iki futbolcu ile görüşürken, santrafor, sağ açık ve sol açık oyuncularında mercek altında olduğunu bildirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Süleyman Soylu'nun Bafra'da yaşayan kayınpederi Metin Dinç vefat etti

Bakan Süleyman Soylu'nun Bafra'da yaşayan kayınpederi Metin Dinç vefat etti