21 Ocak 2021 Perşembe

AK PARTİ İLKADIM İLÇE'DE GÖREVDEN ALINAN OKTAY AVCILAR SON YÖNETİM TOPLANTISINI YAPTI

AK Parti İlkadım İlçe'de görevden alınan Oktay Avcılar son yönetim toplantısını yaptı

Samsun AK Parti'de önceki gün flaş bir karar ile istifası alınan İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, görevden alınmasına rağmen partililerle son yönetim kurulu toplantısını yaptı.

10 Aralık 2019 Salı 01:47 SİYASET

Samsun AK Parti'de görevden alınan İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, yönetim kurulu ile Pazartesi günleri gerçekleştirdiği toplantıları istifası alınmasına rağmen bu Pazartesi akşamı da yaparak veda etti.


AK Parti İlkadım ilçe Yönetim Kurulu ve mahalle başkanları ile olağanüstü toplantı gerçekleştiren Oktay Avcılar, bu toplantıda seçim sürecinde yaptıkları hizmetler ve parti çalışmalarına sağladıkları destekler nedeniyle yönetim kurulu üyelerine ve mahalle başkanlarına teşekkür etti.

Görevden alınmasına rağmen yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren Oktay Avcılar, yapılan toplantı ile ilgili görüntüleri de sosyal medya sayfasından yayınlayarak, "AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı olarak; Olağan Üstü Yönetim Kurulu Toplantımızı ve Mahalle Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Rabbim toplantımızı hayırlara vesile, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin." dedi.TEPKİ MESAJLARI DİKKATİ ÇEKTİ
Öte yandan AK Parti İlkadım İlçe'de Başkan Oktay Avcıların istifasının alınması ile ilgili partililerden de sosyal medyada tepki mesajları paylaşıldı.Oktay Avcılar'ın görevden alınması ile ilgili sosyal medyada bir mesaj yayınlayan Esma Sürücü isimli bir bayan "Ne zalimsiniz adaletsizsiniz hakkıyla alnının akıyla çalışanı çekemezsiniz. Şeker gibi adamı bile bir bahane bulup(bahane bile uyduramadınız) görevden aldınız.Çünkü o adam sizin yapmadıklarınızı yaptı.Siz keyif masalarında kalem siyaseti yaparken o çalmadık kapı dokunmadık insan değmedik köşe bırakmadı. Siz karınızla kocanızla Mışıl mışıl uyurken o dışarda gece yarılarına kadar milletin derdiyle dertlendi.He bide çay parası peşine düşmedi sizler gibi.O bir çay içtiyse on çay parası verdi hep.Tanıdığımdan beri ne memleket gördü ne eş gördü ne anne baba gördü. En acısı da ne çocuğunun doğumunda bulunabildi, ne çocuğunun ilk adımlarını gördü ne ilk konuşmasına şahit oldu.Bu fedakarlıklar tabi ki sizin için değil devletin bekası davası içindi .onun için son kelam sizin değildir boş beyler bayanlar.Zira onun için kaybeden Oktay Avcılar değildir siz de bunu göreceksiniz tabi biz o zamanlar sizleri görebilirsek. Evet başkanım başın dik alnın temiz yolun uzun.Rabbim yolunu açık etsin taşları temizleyip yola devam etme gücü versin" dedi.Mustafa Acar isimli bir başka sosyal medya kullanıcısı ise Oktay Avcılar'ın istifasının alınmasına, "Büyük hata büyük kayıp. Bu hatadan derhal geri dönülmeli aksi takdirde geri dönüşü olmayan kayıplar verilir bu bardağı taşıran ilkadım'da ki son damlaydı haberiniz ola" diyerek tepki gösterdi.

Selim Sağlam isimli bir partili de Avcılar'ın görevden alınmasını, "Seçim zamanı kendi köyüne gidip belediye başkan adayı için çalışma yapmayan ve seçim kaybedilmesine rol oynayan parti yöneticisi görevde dururken, eşi doğum yaparken bile seçim çalışmasında olan başkanı görevden almak ne kadar adaletli" diyerek eleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mehmet yalnız

10 Aralık 2019 Salı 13:48

teşke sayın il bşknm ilçe bşknını görevden almadan önce mahalle bşkn larını görevden alsaydı ak patide siyaset yapmak bir ayrıcalıkdır sayın oktay avcılar kardeşimiz partimiz minferi idi hem gnçlk kolları bşkn gı yapmış hepde güzel bil ilçe bşknlıgı yapmışdır secim kaybetmrnin faturası sadece sayın oktay avcılar degil tüm ak parti mahalle bşk larına da fatura kesilmeli idi yapacak birşey yok bu saatden sonra rabbim bundan sonraki hayatında kolaylık versin

ali veli

10 Aralık 2019 Salı 12:15

belediyeden aldıkları müteahhitlikleride yazın ne için dolayınıyormuş seçim zamanı görün.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ersan Aksu görevden alınan ilçe başkanlarına açıklama yapıp teşekkür etti

Ersan Aksu görevden alınan ilçe başkanlarına açıklama yapıp teşekkür etti