25 Ocak 2021 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN MEHMET TEYYARE'DEN O SORUYA İLGİNÇ CEVAP

AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Teyyare'den o soruya ilginç cevap

AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Teyyare, genç bir ekip kuracaklarını söylerken, basın toplantısını neden yaşlılarla yaptığının sorulması üzerine ilginç ve dikkat çekici bir cevap verdi.

27 Kasım 2019 Çarşamba 14:11 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını düzenlediği basın toplantısı ile açıklayan Mehmet Teyyare,  "Gençlerimize görevler vererek,  teşkilatlarımızı gençlerimizle birlikte yöneteceğiz" dedi.


Basın toplantısında  AK Parti Samsun İl Başkanı seçilmesi halinde "Gençlerimize görevler vererek,  teşkilatlarımızı gençlerimizle birlikte yöneteceğiz" diyen Mehmet Teyyare'ye toplantıya katılan bir gazeteci, "Partiyi gençlerle yöneteceğiz dediniz, toplantınızı yaşlılarla yapıyorsunuz" diye sordu.

AK Parti Samsun İl Başkan adayı Mehmet Teyyare ise bu soruya dikkat çekici bir cevap vererek, "Daha önce aday olduğumuzda gençlerle birlikte açıklama yaptık. Bizimle fotoğraf çekinen gençleri o dönemde tehdit ettiler. O yüzden bugün gençleri yanımıza almadık. Toplantımıza katılan isimler akrabalarım, arkadaşlarım.  Başkanlığa seçilirsem gençlere görev vereceğim, partimizi gençlerle yöneteceğim" dedi.AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Teyyare, adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada ayrıca şunları dile getirdi.
"Bu durumu göz önüne alırsak, halkımızın her bir ferdine kapıları sonuna kadar açık olan bir teşkilat yapılanması için, 2001 ruhunu yeniden ortaya koyan teşkilat yapılanması için;
Bekleten değil, bekleyen, Özleten değil, özleyen, Yük olan değil, yük alan. Sorgulanan değil, güvenilen, Şüphe duyulan değil, güven veren bir teşkilat için, Sayın Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifletmek için, AK Parti Samsun İl Başkanlığına Aday Olduğumuzu açıklıyoruz. Ya Yol Açacaksınız, Ya Yol Vereceksiniz. Ya da Yoldan Çekileceksiniz. Bizim yöneteceğimiz AK Parti Teşkilatlarında, gençlerimizi yönetimlere dahil edeceğiz.  Gençlerimizin siyasette yer bulmasını sağlayacağız. Gençlerimize öncelik tanıyacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Derneğinde 4 yönetim kurulu üyesi istifa etti

Samsunspor Derneğinde 4 yönetim kurulu üyesi istifa etti