02 Aralık 2020 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU, İSTİFASI ALINAN İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BİLE ETMEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, istifası alınan ilçe başkanlarına teşekkür bile etmedi

Samsun AK Parti'de İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının istifaları alınırken, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun bu durum ile ilgili hiç bir açıklama yapmaması dikkati çekti.

09 Aralık 2019 Pazartesi 17:50 SİYASET

Samsun AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, dün itibari ile isifaları alınan 4 ilçe başkanı ile ilgili hiç bir açıklama yapmazken sosyal medya sayfasındaki profil fotoğrafını değiştirdiği görüldü.


Samsun'a gelen AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar, dün akşam saatlerinde AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'ın istifalarını aldı. Bu gelişmenin ardından AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun istifaların neden alındığı sorularına yanıt olacak bir beyanat vermezken, teşkilatlara bu güne dek hizmet veren ve görevden alınan ilçe başkanları için de belki bir teşekkür açıklaması yapar diye beklendi, ancak bu açıklama da gelmedi. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, görevden alınan 4 ilçe başkanına verdikleri hizmetlerle ilgili açıklama yaparak bir teşekkür dahi etmezken, sosyal medya sayfasında ise profil fotoğrafını değiştirmesi dikkati çekti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Çilekeş

09 Aralık 2019 Pazartesi 23:54

Yerel seçimlerden 15 gün once il başkanimiza bir not verilmısti o notta üctane çocuğu hasta olan bir imamın saglik kurul raporu ile samsun merkeze yakın bir yere tayin talebi vezirköprüye55 km uzaklikta bulunan bir mahalleden ayrıca vezirkopru akparti ilçe başkanina da Belediye bâşkaninada verilmişti Samsun millet vekili Orhan kircali da takip edilmesi ve kendisinin bilgilendirilmesini istemişti fakat hicbiri eğilmedi konuya Ben dilekçemi Allah a verdim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl, kongreler öncesi eski AK Partililere vefa ziyareti yapıyor

AK Parti Samsun İl, kongreler öncesi eski AK Partililere vefa ziyareti yapıyor