05 Temmuz 2020 Pazar

İYİ PARTİ SAMSUN ADAYI HAYATİ TEKİN, AVYACIK'TA AÇIKLADI! KÖY YOLLARINA KUM ÇAKIL VERECEĞİZ

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin, Avyacık'ta açıkladı! Köy yollarına kum çakıl vereceğiz

İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette vatandaşlara köy yolları için kum ve çakıl vereceğini, köylere tek tip ev yapacaklarını ve alt yapı parası almayacaklarını söyledi.

05 Mart 2019 Salı 18:46 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ile birlikte Ayvacık ilçesini ziyaret etti.


Hayati Tekin, İYİ Parti, CHP ve BBP 'nin  Ayvacık Belediye Başkan Adayı Erdal Avcı ile İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi. İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ve İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanı İlmiza Atmaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette Hayati Tekin, Erdal Avcı ve Bedri Yaşar, İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanı İlmiza Atmaca ve İYİ partililerle birlikte dayanışma pozu verdiler.

Hayati Tekin Ayvacık’ta ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Başkan Adayımız  Erdal Avcı  ile el ele vereceğiz köyleri  ihya edeceğiz.  Ben bunun sözünü burada sizlere veriyorum.  Allah'ın izniyle devasa projelerimiz var.  Projelerimiz için  ekonomik bir sıkıntımız yok .  Bungalov  evlerini hayata geçireceğiz . Ben zamanında görevim olmadığı halde bir çok hizmetler yaptım, milyonlar harcadım parasal bir sorunum yoktu. Çiçeğe böceğe para harfcamadım,  kimseye muhtaç olmadım kendime güvendim.  Mesleğimde şehir planlamasında bir numara olduğunu iddia ediyorum. El ele vereceğiz, birbirimize destek olacağız. Ben buradan size söz veriyorum;  köylerimizin yolları için sizlere kum çakıl ne gerekiyorsa yardımcı olacağım. Köylere tip proje yapacağım. Proje ruhsat altyapı parası ödetmeyeceğim.  Ev yapmak isteyen vatandaşlarımız harç parası ve benzeri harcamaların sadece 20'de birini ödeyecek" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan: Ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlar patates soğandan medet umdu

Çiğdem Karaaslan: Ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlar patates soğandan medet umdu