29 Eylül 2020 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ BEDRİ YAŞAR'DAN NECATTİN DEMİRTAŞ'A HIRSIZLIK YOLSUZLUK UYARISI

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'dan Necattin Demirtaş'a hırsızlık yolsuzluk uyarısı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Necattin Demirtaş'ın İlkadım Belediyesi Başkan adaylığı açıklamasında hırsızlık ve yolsuzluk uyarısı yaptı.

26 Ocak 2019 Cumartesi 16:50 SİYASET

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığında Necattin Demirtaş adaylığını açıkladıktan sonra yaptığı konuşmada, İYİ Partili belediyelerde hırsızlık ve yolsuzluk olmayacağını söyledi.


MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş'ın basın toplantısında konuşan İYi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar,  "İYi Parti'de herkese yer var. İYİ Parti'ye herkes kendi elbisesi ile gelebilir. İYİ Parti'de kimlere yer yok vatan hainlerine, arsıza yolsuza yer yok. Hanımefendi eğer biz bu ülkede hırsızlık ve yolsuzluk konusunda en ufak bir şeye şahit olur ve gereğini yapmazsak o gün bu partinin başından ayrılırım diyor. Ne zaman bizim belediyelerde en ufak bir yolsuzluk olur, hırsızlık olur Necattin başkan gereğini yapmazsa dakikasında icabına bakarız hiç kusura bakmasın." dedi.

Necattin Demirtaş ise İYi Parti Milletvekili Bedri Yaşar'ın yolsuzluk ve hırsızlık uyarısına, "Bizim olduğumuz yerde hırsızlık olmaz" diyerek yanıt verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bedri Yaşar İYİ Parti'de vatan hainlerine yer yok dedi

Bedri Yaşar İYİ Parti'de vatan hainlerine yer yok dedi