04 Aralık 2021 Cumartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI BELEDİYE BAŞKANLARININ PERFORMANSINI BEĞENMEDİĞİNİ AÇIKLADI

MHP Samsun İl Başkanı belediye başkanlarının performansını beğenmediğini açıkladı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 31 Mart seçimlerinde seçilen belediye başkanlarının seçim sonrası performanslarını beğenip beğenmediği ile ilgili soruya, "Hiç birinin performansını beğenmiyorum" yanıtını verdi.

20 Kasım 2020 Cuma 21:46 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun'da belediye başkanlarının performansını beğenmediğini açıkladı.


Sosyal medyadan canlı yayın yapan Kanal 362'nin konuğu olarak Noyan Alper Cabbar'un sunduğu gazeteciler İsmail Akduman ve Haydar Öztürk'ün katıldığı 55. Sayfa'da soruları cevaplandıran MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelen belediye başkanlarının 'Performansını nasıl buluyorsunuz? sorusuna dikkat çekici bir yanıt vererek, "Bana sorarsan hiç birinin performansını beğenmiyorum" dedi.

BORÇ VAR DİYE AĞLIYORLAR
Karapıçak açıklamasının devamında 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçilenlerin, seçimden bu zamana kadar geçen sürede sürekli borç var diyerek ağladığını kaydetti. Karapıçak, "Performans şöyle olmalı. Hedef yüzde 100 olmalı, yüzde 70 yaparsınız. Bu işin ideali insanlara hizmettir. Ama belediyelerde ki kıt kanaat borçlar görüyorum. Her gelen ağlıyor. Şu borç var yatırım yapamıyorum, şu borç var maaş veremiyorum, şu borç var param kesiliyor. Çözüm var. Her bir belediye yanına proje üretecek, ürettiği projeleri bakanlığa götürecek, Avrupa hibeleri var. Bence bir yere talip oluyorsan yanmış yıkılmış böyle şeyler söylememek gerekiyor, oturup ağlamamak gerekiyor. Proje üretmek gerekiyor" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karapıçak Necattin Demirtaş'a söylediğiniz sözlerden pişman mısınız sorusuna cevap verdi

Karapıçak Necattin Demirtaş'a söylediğiniz sözlerden pişman mısınız sorusuna cevap verdi