05 Temmuz 2020 Pazar

MHP'DEN İSTİFA EDEN NECATTİN DEMİRTAŞ'TAN ROTAMIZI VATANDAŞ BELİRLEDİ AÇIKLAMASI

MHP'den istifa eden Necattin Demirtaş'tan rotamızı vatandaş belirledi açıklaması

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş esnaf ve vatandaş ziyaretlerini devam ederken, "Rotamızı vatanda belirledi" açıklaması yaptı.

10 Şubat 2019 Pazar 15:04 SİYASET

İYİ Parti Samsun İlkadım Belediye Başkan adayı Necaattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.


İYi Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, beraberinde kendisine destek veren vatandaşlarla birlikte İlkadım esnafını ve mahalle sakinlerini tek tek ziyaret ediyor."Beş yıl Başkanlık yaptığım ilkadım'da kendimi değil, yapcağım ve yapacağım hizmetleri anlatacağım" diyen Demirtaş, gerçekleştirdiği ziyaret ve sohbetlerde İlkadım'ın eksiklerini ve neler yapılabileceğini konuştu.

Esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Demirtaş, "Esnafı gezerek sorunlarını, dertlerini dinliyoruz. Sorunlarını öğreniyoruz, hasbihal ediyoruz. Biz, hayırlı bir yola çıktık. Toplumumuza halkımıza hizmet amaçlı yola çıktık. Toplumumuzun birlik ve beraberliği için yola çıktık. Esnafın, vatandaşların sorunları bize hizmet yolunu gösterecek. Nereye, nasıl hizmet lazım olduğunu bu ziyaretlerle netleştiriyruz. Hizmet rotamızı vatandaş belirleyecek" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir'de Basın Danışmanı Adnan Hazır annesini son yolculuğuna uğurladı

Samsun Büyükşehir'de Basın Danışmanı Adnan Hazır annesini son yolculuğuna uğurladı