24 Temmuz 2021 Cumartesi

MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN'UN YENİ BAŞSAVCISI SABRİ KILIÇ'I ZİYARET ETTİ

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'un yeni Başsavcısı Sabri Kılıç'ı ziyaret etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Haziran ayında göreve başlayan Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

22 Ağustos 2019 Perşembe 14:05 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'ı ziyaret etti.


Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2019 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Samsun Cumhuriyet Başsavcısı olarak göreve başlayan Mehmet Sabri Kılıç'ı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, hayırlı olsun dileklerini iletti. Başsavcı Kılıç'a üstlendiği önemli görevde başarı temennilerinde bulunan Yılmaz, "Samsun ülkemizin önemli şehirleri arasında. Sayın Başsavcımızın mesleki tecrübesi, bilgi birikimi ile önemli ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine gönülden inanıyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ise Milletvekili Yılmaz'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2019 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz Diyarbakır'a atanırken, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'da Samsun'a başsavcı olarak görevlendirilmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ortak akıl kültürü nasıl oluşur! Samsun'un tanıtımı için neler yapılmalı

Samsun'da ortak akıl kültürü nasıl oluşur! Samsun'un tanıtımı için neler yapılmalı