12 Nisan 2021 Pazartesi

RESMİ AÇIKLAMA! BAKAN BERAT ALBAYRAK'IN İSTİFASI KABUL EDİLDİ

Resmi açıklama! Bakan Berat Albayrak'ın istifası kabul edildi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram sayfasından bakanlık görevinden istifa ettiğine dair açıklamanın ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan resmi açıklamada Albayrak'ın istifasının kabul edildiğini açıkladı.

09 Kasım 2020 Pazartesi 22:12 SİYASET

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevden af talebine ilişkin Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada istifasının kabul edildiği açıklandı.


Dün gece saatlerinde Instagram sayfasından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettiğini duyuran Berat Albayrak ile ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 9 Kasım 2020 saat 21:55 sularında bir açıklama yapıldı. Dünden itibaren tüm Türkiye Berat Albayrak'ın istifasını konuşurken, bu istifa kararının doğru olup olmadığı ile ilgili soru işaretleri gündeme gelmişti. Bakan Berat Albayrak'ın Instagram sayfasının hacklendiği yönünde iddialar ortaya atılırken bu konuda da yetkili ve resmi makamlardan dünden bu yana herhangi bir açıklama gelmedi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın Instagram sayfasından yaptığı istifa duyurusunu kendisinin yaptığı ortaya çıkarken, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 9 Kasım saat 21:55 sularında Berat Albayrak'ın istifasının kabul edildiğini duyurdu. İşte o açıklamaYORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 10 Kasım! Saat 9'u 5 geçe hayat durdu

Samsun'da 10 Kasım! Saat 9'u 5 geçe hayat durdu