02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ERDOĞAN TOK YENİDEN SAHALARA İNDİ! BU KEZ NEREYE ADAY OLACAK?

Samsun'da Erdoğan Tok yeniden sahalara indi! Bu kez nereye aday olacak?

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediyesini kaybeden Erdoğan Tok, 31 Mart mağlubiyeti sonrası yeniden sahalara indi.. Erdoğan Tok bu kez nereye aday olacak?

16 Ekim 2021 Cumartesi 16:43 SİYASET

Samsun'da İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, 31 Mart seçim yenilgisinin ardından sahalara inerken, 2001 yılından beri AK Parti'de siyaset yapan kadınlarla Taşhan'da Vefa Buluşması adı altında bir araya geldi.


Erdoğan Tok'un partide görev yapmış eski kadın kolları ve üyeleri ile bugün gerçekleştirdiği toplantı ise, günler öncesinden AK Parti'de krize yol açtı.

İddiaya göre Erdoğan Tok, İl ve İlçe Teşkilatlarında görev yapan kadınları da bugün düzenlediği Vefa Buluşması etkinliğine davet etti. Bu davet AK Parti İl tarafından yine iddiaya göre partili kadınlara 'Katılmayacaksınız' talimatı verilerek veto edildi. Erdoğan Tok'un bugün düzenlediği vefa buluşmasına bu nedenle mevcut yönetimlerde bulunan kadınlardan çok az sayıda katılım olurken, teşkilatlarda eskiden görev yapan partili kadınlardan ise çok sayıda katılım oldu.

İlkadım Belediyesi eski Başkanı Erdoğan Tok, Taşhan'da düzenlediği Vefa Buluşmasında ise eski dönemlerde teşkilatlarda görev yapan partili kadınlara, "AK davaya gönül vermiş 2001'den bu yana Davamızın sancaktarlığını yapan teşkilatımızın her bir kademesinde emeği geçen eskimez bayan teşkilatçı yol ve dava arkadaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldik. Biz AK Partili dava arkadaşlarımız ile büyük bir aileyiz. Bizim derdimiz partimize karınca misali katkı ve destek vermek. Sahada aktif bir şekilde bulunmamızın nedeni kenarda bekleyip durmak değil, davamızın neferi olarak hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız gitsin, AK Parti gitsin diyenleri yerel yönetimlerin basiretsizliğini, iş bilmemezliklerini hep birlikte görüyoruz. Yereli idare edemeyenlerin ülke yönetimine talip olduklarına müşahede ediyoruz. Biri, ben Cumhurbaşkanı adayıyım diyor, öteki ‘Başbakan ben olacağım’ diyor. Kendi aralarında birlik ve beraberlik yok. Millet ittifakının adayı bile belli değil. Cumhur İttifakının adayı belli. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız liderliğinde 2023, 2053 hedeflerimiz var. Ortak bir dava için mücadele ediyoruz. Yolumuz aynı kutlu dava, yolumuz aynı kutlu yol. Bizim hepimizin ortak tek bir noktası var. Hepimiz davamıza inanmış insanlarız. Şahsi hesaplar yapmadan şahsi çıkarlar gözetmeden liderimizin önümüze koyduğu hedefler doğrultusunda koşan insanlarız." sözleri ile seslendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

18 Ekim 2021 Pazartesi 10:18

Suat kılıç da çok geziyor, erken seçim tüyosu mu aldılar acep?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de skandal üstüne skandal! Sahte dil puanı ile doçent olmuşlar

Samsun OMÜ'de skandal üstüne skandal! Sahte dil puanı ile doçent olmuşlar