22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA İYİ PARTİ GİK'E SEÇİLEN ÖMER SÜSLÜ'NÜN GECESİNDE DUYGU DOLU AN

Samsun'da İYİ Parti GİK'e seçilen Ömer Süslü'nün gecesinde duygu dolu an

Samsun'a gelen İYİ Parti Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, GİK'e seçilen Ömer Süslü'nün düzenlediği gecede, merhum İbrahim Özyer'in eşi ve ablası ile Ömer Süslü'nün eşine sarıldığı anlar duygulandırdı.

29 Ekim 2020 Perşembe 15:55 SİYASET
Samsun'da İYi Parti GİK'e seçilen Ömer Süslü'nün gecesinde duygu dolu anlar yaşandı.

24 Haziran genel seçimleri sürecinde milletvekili adayı İbrahim Özyer ile birlikte Ankara'ya giderken geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve uzun süre tedavi gördükten sonra tekerlekli sandalyede yaşamını sürdürmeye devam eden Ömer Süslü'nün eşi Derya Süslü ve kaza sonrası yaşamını yitiren merhum İbrahim Özyer'in eşi Nursel Özyer ve ablası Fatma Özyer, dün gece gerçekleşen Ömer Süslü'nün düzenlediği gecede bir araya geldi.

Geceye katılanlar arasında bulunan İYİ Parti Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ise eşi İbrahim Özyer'i kaybeden Nursel Özyer ve abla Fatma Özyer ile 24 Haziran seçim sürecinde yaşanan trafik kazası sonrası tekerlekli sandalyede yaşamını devam ettiren Ömer Süslü'nün eşi Derya Süslü ile yan yana geldi. 

O FOTOĞRAF KARESİ DUYGULANDIRDI
Gecede 4 ismin yan yana geldiği o anlar ise partilileri duygulandırdı. Eşi İbrahim Özyer'i kaybeden Nursel Özyer ile merhum İbrahim Özyer'in ablası Fatma Özyer ve Ömer Süslü'nün eşi Derya Süslü'ye aynı anda sarılan İYİ Parti Milletvekili Dervişoğlu, acılar yaşayan 3 kadını teselli etti. Gecede çekilen o fotoğraf karesi ise görenleri duygulandırdı.

MUSAVVAT DERVİŞOĞLU DUYGULANDI
Bilindiği üzere Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ile merhum İbrahim Özyer'in de yakın dostlukları bulunuyordu. Müsavat Dervişoğlu'da GİK'e seçilen Ömer Süslü'nün gecesinde boynuna sarıldığı Özyer ve Süslü'nün eşleri ile birlikte aynı acıyı yaşadı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi Gıda Bankasını Cumhuriyet Bayramının 97'inci yıl dönümünde açtı

Atakum Belediyesi Gıda Bankasını Cumhuriyet Bayramının 97'inci yıl dönümünde açtı