30 Mayıs 2020 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN'DA EVİNDE TEDAVİ GÖREN HASTALARI ZİYARET ETTİ

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'da evinde tedavi gören hastaları ziyaret etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, hasta ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

09 Kasım 2018 Cuma 19:16 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da evlerinde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.


AK Parti Yerel  Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz TBMM çalışmalarının ardından Samsun'da çeşitli mahallelerde ikamet eden Necati Şahin ve eşi Hafize Şahin, Şerif Artut ve eşi Cemile Artut, Fevzi Güler ile Temel Uzlu'yu evinde ziyaret etti.

Rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Yılmaz, uzun süren sohbetler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Milletvekili Yılmaz, "Hayat acıları, sevinçleri paylaştıkça daha güzel. Her şeyin başı sevgi, sevgi ise paylaştıkça anlamlı. En büyük hazinemiz bu. Gönüllerde hoş bir seda bırakmak, paylaşmak el ele vermek hayatın anlamına anlam katmaktadır. Bu zamana kadar halkımızla her zaman iç içe gönül gönüle olmaya çalıştık. Gönüllerde hoş bir seda bırakmak için çaba harcadık. Kırıklıklar, üzüntüler varsa gidermeye çalıştık. Ziyaretini gerçekleştirdiğimiz gönül insanlarının hepsinin yeri tüm vatandaşlarımız gibi ayrı. Zaman geçiyor, her günümüz bir olmuyor. Hastalıklar, üzüntüler, sevinçler yaşıyoruz. Bir nebze olsun halkımızın, dostlarımızın, sevdiklerimizin o anlarını paylaşabiliyor, destek verebiliyorsak ne mutlu bize." diye konuştu.

Yusuf Ziya Yılmaz, geçtiğimiz günlerde genç yaşta yaşamını yitiren Mustafa Akça'nın kederli ailesine de baş sağlığı dileklerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Mecidiye Çarşısında esnaflarla buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Mecidiye Çarşısında esnaflarla buluştu