30 Kasım 2021 Salı

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN 3-0'LIK YENİLGİ AÇIKLAMASI! BURSASPOR AKILLI OYNADI GALİBİYETİ ALDI

Ertuğrul Sağlam'dan 3-0'lık yenilgi açıklaması! Bursaspor akıllı oynadı galibiyeti aldı

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 3-0'lık Bursaspor yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada, "Bursaspor akıllı oynadı ve galibiyeti aldı" dedi.

13 Aralık 2020 Pazar 01:36 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'dan 3-0'lık Bursaspor yenilgisi ile ilgili açıklama..


Bursaspor'a 3-0 yenilen Yılport Samsunspor'un Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, maç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ertuğrul Sağlam, "Sendeleyeceğiz ama yıkılmayacağız. Tekrar ayağa kalkıp yolumuza devam edeceğiz. Rakibimizi tebrik ediyorum. Özellikle kaleci Ataberk’i tebrik ediyorum. Skorun korunmasında bugünkü galibiyette ön plana çıkan bence oyuncuydu. Batuhan’ı da tebrik ederim. Bursaspor akıllı oynadı ve galibiyeti aldı" dedi.

Ertuğrul Sağlam, Bursaspor yenilgisi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu.

"Bizim şu anda yapmamız gereken iş, biran evvel bu mağlubiyetin olumsuz etkilerinden kurtulup Salı günü oynayacağımız Aydeniz Et Balıkesirspor karşılaşmasını kazanıp, Samsun’a o şekilde dönmek ve geri kalan maçlarımızın hepsini de kazanmak. Maça çıkarken kazanılacak 3 puan sonrasında Salı günü oynayacağımız Balıkesirspor ile birleştireceğimiz bir başka 3 puanla Samsun’a dönmek istiyorduk ama bugün sonuç itibariyle istediğimizi elde edemedik. Maça çok iyi başladık. Gole kadarki bölümde maçın kontrolü tamamen bizdeydi, pozisyonumuz da vardı. Kalemize gelen ilk top gol oldu. Sonrasında yine pozisyon bulduk. Kalemize gelen ikinci top da gol oldu. İkinci yarı hamleler yaptık. Skoru dengeleyecek hatta öne geçecek pozisyonlarımız da oldu. Ama geçen haftadan devam eden gol kaçırma yarışımız maalesef bize skor açısından katkı sağlamadı. Sonuç itibariyle diğer hamlelerle de yine pozisyonlar bulduk ama maalesef bugün istemediğimiz sonuçla karşılaştık"

"Futbolda bu gibi durumlar maalesef olabiliyor. Bizim şu anda yapmamız gereken iş, biran evvel bu mağlubiyetin olumsuz etkilerinden kurtulup Salı günü oynayacağımız Aydeniz Et Balıkesirspor karşılaşmasını kazanıp, Samsun’a o şekilde dönmek ve geri kalan maçlarımızın hepsini de kazanmak. Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki bizim çocuklar karakterli çocuklar. Ben onlara inanıyorum, güveniyorum. Onlar da sorumluluk alacaklar. Biran evvel kafalarını yukarı kaldırıp, ilk oynayacağımız Aydeniz Et Balıkesirspor karşılaşmasında bu olumsuz sonucu telafi edecek hem oyunu oynayacaklar hem de skoru elde edecekler. Bizim tecrübemiz, sahip olduğumuz değerler bu durumdan takımımızı çıkartacak yeterlilikte. O yüzden kimse endişe etmesin. Biz bu durumun üstesinden geleceğiz. İlk devrenin sonundaki bölümü iyi geçip, ondan sonraki arada gerekli müdahaleleri de yapıp sezon sonunda hedeflediğimiz Süper Lig’e çıkacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. Tabi ki bu türlü olumsuzluklarla karşılaşıyoruz. Belki sonraki süreç içerisinde de karşılaşacağız ama şöyle bir gerçek var ki, güçlü insanlar bu gibi durumda sendeler ama asla yıkılmazlar. Bizde sendeleyeceğiz ama yıkılmayacağız. Tekrar ayağa kalkıp yolumuza devam edeceğiz. Rakibimizi tebrik ediyorum. Özellikle kaleci Ataberk’i tebrik ediyorum. Skorun korunmasında bugünkü galibiyette ön plana çıkan bence oyuncuydu. Batuhan’ı da tebrik ederim. Bursaspor akıllı oynadı ve galibiyeti aldı"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunlu

13 Aralık 2020 Pazar 13:13

Al sana akıl bir batmanı tutsaydınız yeterdi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Covid testi pozitif olan şahıs sokağa çıkma yasağında sokakta yakalandı

Samsun'da Covid testi pozitif olan şahıs sokağa çıkma yasağında sokakta yakalandı