18 Haziran 2021 Cuma

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN 3-0'LIK YENİLGİ İLE BİTEN İSTANBULSPOR MAÇI AÇIKLAMASI

Ertuğrul Sağlam'dan 3-0'lık yenilgi ile biten İstanbulspor maçı açıklaması

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 3-0 yenildikleri İstanbulspor maçının ardından yaptığı açıklamada kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

17 Ekim 2020 Cumartesi 19:29 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, İstanbulspor yenilgisi ile ilgili "Üzgünüz tabi ki futbolda bu türlü maçlar oynanıyor ve yeterli dersi çıkartacağız" dedi.


Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Maçın ilk devresinde iyi oynadıklarını ifade eden Ertuğrul Sağlam, "Rakibimize pozisyon vermedik, pozisyonlar bulduk. Ofansif olarak daha üretken olalım diye ikinci yarıda oyuncu değişiklikleri yaptık. İkinci yarıya da aslında fena başlamadık ama hakem çok net bir faulu vermeyince pozisyon bize pahalıya mal oldu. Sonrasında oyuncu değişiklikleri ve saha içindeki oyuncu pozisyonlarını değiştirerek farklı hamleler yapmaya çalıştık. Açıkçası çok üretken olduğumuzu da söylenemez. Tabi ki kaybetmek bizi çok üzdü, ama biz inancımızdan hiç bir şey kaybetmedik. Sonuç olarak bu türlü mağlubiyetler bazen size 3 puan kaybettirir ama 3 puandan daha fazlasını getirecek takım içinde değerler üretir" diye konuştu. 

Bu mağlubiyetin kendilerini bazı gerçeklerle karşı karşıya getirdiğini ifade eden Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Bu maçı biz bu şekilde değerlendireceğiz. Bu maçın olumsuz etkilerinden kurtulup, gerekli dersleri çıkarıp önümüzdeki maçlara bakacağız. Üzgünüz tabi ki futbolda bu türlü maçlar oynanıyor ve yeterli dersi çıkartacağız. İstanbulspor'u tebrik ediyorum, iyi mücadele ettiler ve haklı bir galibiyet aldılar" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediyesi 100 öğrencinin ardından 500 öğrenciye daha tablet dağıttı

Tekkeköy Belediyesi 100 öğrencinin ardından 500 öğrenciye daha tablet dağıttı