27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DAN GİDEN KADIN FUTBOLCULAR TRABZONSPOR FORMASI İLE YABPA'YI 5-1 YENDİ

Samsun'dan giden kadın futbolcular Trabzonspor forması ile YABPA'yı 5-1 yendi

Kadınlar Futbolu Süper Lig maçında Samsun YABPA karşılaştığı Trabzonspor Kadın Futbol takımına 5-1 yenildi. Trabzonspor Kadın Futbol takımının 5 oyuncusunun ise daha önce YABPA takımı oyuncusu olması dikkati çekti.

29 Aralık 2021 Çarşamba 19:30 SPOR

Samsun'da bugün YABPA Kadın Futbol Takımı ile Trabzonspor Kadın Futbol takımının Kadınlar Futbolu Süper Lig maçı oynandı. Maçı Trabzonspor Kadın Futbol takımı 5-1 kazandı.


Samsun'dan giden kadın futbolcular Trabzonspor forması ile YABPA'yı 5-1 yendi


İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor (YABPA) Kadın Futbol takımını 5-1 yenen Trabzonspor Kadın Futbol Takımının ilk on birinde ise Samsun'da okuyan ve yetişen 5 oyuncunun olması dikkatleri çekti. Daha önceki yıllarda YABPA Kadın Futbol takımının formasını giyen bu 5 oyuncu, kulübe destek olunmaması ve imkansızlıklar nedeniyle Trabzonspor Kadın Futbol takımına gitti. Samsun YABPA'dan Trabzonspor Kadın Futbol takımına giden Şule Mutlucan, Rabia Demir, İrem Yılmaz, Ayşe Taslak ve Arife Şentürk bugün eski takımlarına karşı oynadı. Kadınlar Süper Lig maçında Trabzonspor, YABPA Kadın Futbol takımını 5-1 yendi.

Trabzonspor Kadın Futbol takımının ilk on birinde YABPA maçına çıkan 5 oyuncu ile birlikte yedekte bulunan iki oyuncunun da Samsun'dan giden oyuncular olduğu öğrenildi. Trabzonspor Kadın Futbol takımının 5-1'lik galibiyetinde ise iki gol  daha önce Samsun'da oynayan İrem Yılmaz'dan geldi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçında Göztepe Yılport Samsunspor'u 1-0 yendi

Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçında Göztepe Yılport Samsunspor'u 1-0 yendi