04 Aralık 2021 Cumartesi

SERKAN AYKUT, YÜKSEL YILDIRIM VE ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Serkan Aykut, Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam'dan özür diledi

Samsunspor'un eski futbolcusu Serkan Aykut, son günlerde taraftarın tepkisini çeken sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam'dan özür diledi.

27 Şubat 2020 Perşembe 10:56 SPOR

Samsunspor'un eski  futbolcusu Serkan Aykut, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'dan özür dilediğini açıkladı.


Son günlerde sosyal medya sayfasından Samsunspor taraftarlarının tepkisini çeken paylaşımlarda bulunan Serkan Aykut, Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı da hedef almıştı. Samsunspor Taraftarlar Grupları da ortak bir açıklama yaparak, Serkan Aykut'a tepki göstermişti.

Yüksel Yıldırım'da Serkan Aykut'un paylaşımlarına "Kral sana yakışmıyor" diyerek eleştirmişti.

Serkan Aykut, sosyal medya sayfasından yaptığı yeni açıklamada ise Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam ve taraftarlardan özür dileyerek, şunları dile getirdi.
"Kimi kırdıysam taraftarından yöneticisine, personelinden, malzemecisine, Ertuğrul hocasından, Yüksel başkanına.. Benim Samsunspor sevgimi bilen bilir.14-15 yaşında evden kaçıp maçlara giderdim, deplasmanlara. Bir yere geldik Atatürklü formayı giymek nasip oldu. Sonuna kadar alnımızın akıyla terlettik. Yanlış anlaşıldıysam herkesten çok özür diliyorum. İçten kalpten kusura bakmayın. Ben böyle bir adam değilim, bu şehre tapan birisi olarak yazdım. Alan alır, almayanın da içtenliğimi canı sağ olsun." 
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan ündücü

27 Şubat 2020 Perşembe 22:11

Sarhoşşşşş

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şehit Şükrü Elibol bir ay sonra baba olacaktı! Kızına aldığı hediyeler yürek yaktı

Şehit Şükrü Elibol bir ay sonra baba olacaktı! Kızına aldığı hediyeler yürek yaktı