29 Kasım 2021 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ İÇİN 6 İSİM GÜNDEME GELDİ

Yılport Samsunspor Teknik Direktörlüğü için 6 isim gündeme geldi

Yılport Samsunspor Teknik Direktörlüğü için 5 isim gündeme geldi.. Ümit Karan, Tolunay Kafkas, Mehmet Altıparmak, İsmail Kartal, Okan Buruk, İbrahim Üzülmez..

27 Mayıs 2021 Perşembe 18:24 SPOR

Yılport Samsunspor ile yolları ayrılan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yerine gelecek hocanın belirlenmesi için görüşmeler devam ederken, 6 isim gündeme geldi.


Yılport Samsunspor'a TFF 1'inci ligde yeni sezonda Teknik Direktör olacak isim aranıyor. Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın yeni hocanın belirlenmesi ile ilgili bazı isimlerle görüşmeler yaptığı gündeme gelirken, bu isimler arasında Tolunay Kafkas, İsmail Kartal, İbrahim Üzülmez, Mehmet Altıparmak, Okan Buruk ve Ümit Karan'ın bulunduğu öğrenildi.

Yılport Samsunspor'de yeni Teknik Direktör görevi için Okan Buruk'un Galatasaray'dan haber beklediği, Mehmet Altıparmak'ın yeşil ışık yaktığı, son olarak Ümit Karan'dan da haber beklendiği iddiaları ortaya atıldı. Yılport Samsunspor taraftarları ise Ertuğrul Sağlam'dan boşalan Teknik Direktörlük görevine hangi ismin getirileceğini ise merakla bekliyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

gürol

28 Mayıs 2021 Cuma 11:50

mehmet altıparrmak yararlı olur

Vatandaş

27 Mayıs 2021 Perşembe 20:24

Okan Buruk

Ömür

27 Mayıs 2021 Perşembe 19:14

Mehmet Altıparmak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Basket takımı play-off yarı final maçında Mamak Belediyesini 89-84 yendi

Samsunspor Basket takımı play-off yarı final maçında Mamak Belediyesini 89-84 yendi