15 Ağustos 2022 Pazartesi

İYİ PARTİ'NİN İLKADIM İLÇE BAŞKANI BURCU IŞITAN SATAR SAHTE MECLİS ÜYELERİNE KARŞI UYARDI

 İYİ Parti'nin İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar sahte meclis üyelerine karşı uyardı

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, partisinin belediye meclis üyesi fotoğraflarını yayınlayarak, kendini meclis üyesi olarak tanıtan şahıslara karşı vatandaşları uyardı.

01 Kasım 2019 Cuma 01:33 GÜNCEL

Samsun'da İYi Parti'nin İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, sahte meclis üyelerine karşı kamuoyunu uyardı.


Son günlerde kendini vatandaşlara Vali, polis, siyasetçi olarak tanıtarak yapılan dolandırıcılık olaylarına karşı İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar duyarlı bir davranış sergileyerek, kamuoyunu sahte meclis üyelerine karşı uyardı. 

Sosyal medya sayfasından İYi Parti'nin Belediye meclis üyeleri ile birlikte çekindiği fotoğrafı yayınlayan İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Satar, "İlkadım Belediyesinde İYİ Partinin birbirinden değerli 11 tane belediye meclis üyesi olup, bu arkadaşlarımızın da kim olduğu bellidir. Hepsine yapmış olduğu görevlerinde başarılar dilerken, bu arkadaşlarımızın dışında İYİ Parti İlkadım Belediye Meclis üyesi olduğunu beyan edan veya bu unvanı kullanan kişi veya kişilere itibar edilmemesi ve tarafımıza bildirilmesi önemle rica olunur" açıklaması yaparak uyarıda bulundu.
İŞ VAADİ İLE PARA ALINDIĞI İDDİASI VAR
Öte yandan İlkadım Belediyesinde bazı meclis üyelerinin, işe yerleştirme vaadi ile bazı vatandaşlardan para aldığı iddiaları da sokaklarda konuşuluyor. Meclis üyesinin talebi doğrultusunda yakınlarını işe yerleştirme sözü aldıkları için bazı vatandaşların bankadan kredi çekerek meclis üyelerine verdiği iddiaları ile ilgili de duyarlı bir siyasetçi olarak Burcu Işıtan Satar hanımefendinin gereken tedbiri alacağına ve söz konusu bu iddianın aydınlatılması ile ilgili de üzerine düşen görevi yerine getireceğine inanarak kendisini bu vahim iddia ile ilgili haberimiz vasıtasıyla bilgilendirmiş olalım.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Biyokütle Santrali ile ilgili yanlış bilgilerin üretilmesi şaşkınlık yaratıyor

Samsun'da Biyokütle Santrali ile ilgili yanlış bilgilerin üretilmesi şaşkınlık yaratıyor