15 Ağustos 2022 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ DÜĞÜNDE BOZKURT SELAMI VERİRKEN GELİN ZAFER İŞARETİ YAPTI

Necattin Demirtaş düğünde bozkurt selamı verirken gelin zafer işareti yaptı

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nin İYİ Partili Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, katıldığı bir düğünde damat ve davetlilerle birlikte bozkurt selamı verirken gelin ise zafer işareti yaptı.

15 Eylül 2019 Pazar 15:01 GÜNCEL

31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYi Parti'den İlkadım Belediyesi Başkan adayı olan ve başkanlığa seçilen Necattin Demirtaş, katıldığı bir düğünde davetliler ve damatla birlikte bozkurt selamı vererek hatıra fotoğrafı çekindi.


Düğün davetleri ve nikah kıyma merasimlerine katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir düğünde çekindiği hatıra fotoğrafı ile dikkatleri çekti. Ülkücü olduğunu her fırsatta dile getiren Necattin Demirtaş, nikahını kıydığı gelin ve damatlara Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ederken, önceki günlerde katıldığı bir düğünde ise davetliler ve damat ile birlikte bozkurt selamı vererek hatıra fotoğrafı çekindi. Düğünde çekilen hatıra fotoğrafında Necattin Demirtaş dahil damat ve davetlilerin hepsi bozkurt selamı verirken, gelinin ise zafer işareti yapması ise objektiflere yansıdı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi Meclisinde CHP Grubu Millet İttifakından ayrılacak

İlkadım Belediyesi Meclisinde CHP Grubu Millet İttifakından ayrılacak