29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'UN TEKKEKÖY İLÇESİNDE 7.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU HİZMETE GİRECEK

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 7.5 kilometrelik bisiklet yolu hizmete girecek

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 7.5 kilometrelik bisiklet yolu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Hasan Togar, "Bisiklet yolu yakın zamanda hizmete girecek" dedi.

04 Haziran 2022 Cumartesi 11:04 SAMSUN HABER

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Karadeniz Bölgesi'nin en uzun bisiklet yolu tamamlama aşamasına geldiklerini açıkladı.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede yapımı süren bisiklet ve yürüyüş yolunun yakın bir zamanda vatandaşla buluşacağını söyledi.

KARADENİZ'İN EN UZUNU
Tekkeköy Belediyesi bölgede ilk ve tek olan yeni vizyon projelerini tek tek hayata geçirmeye devam ediyor. Tekkeköy merkezinden başlayıp petrol ofisi dolum tesislerine kadar uzanan 7,5 kilometrelik TCDD’ye ait kullanılmayan hattı bisiklet ve yürüyüş yolu olarak kullanılmasını planlanan projede çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Proje tamamlandığında Karadeniz Bölgesi'nin en uzun bisiklet yolu olacak.  

ÖRNEK PROJE 
Yeni ve örnek bir projeyi daha hayata geçirmenin heyecanını paylaştıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Bisiklet hem sağlıklı ve sürdürülebilir bir ulaşım aracı, hem de insanı ruhen dinlendiren, besleyen ve bedenen zinde, formda tutan, insana yaşam enerjisi aşılayan bir araçtır. '3 Haziran Dünya Bisiklet Günü' kutlu olsun. Karadeniz'in en uzun bisiklet yolu yakında halkımızın hizmetinde" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ulusal Fındık Konseyi Tarım Bakanı Kirişçi'ye fındıkta yaşanan sorunları aktardı

Ulusal Fındık Konseyi Tarım Bakanı Kirişçi'ye fındıkta yaşanan sorunları aktardı