10 Ağustos 2022 Çarşamba

ERDOĞAN AÇIKLADI! ŞEHİRLERDE NORMALLEŞME YOK, TEDBİRLER AYNEN UYGULANACAK

Erdoğan açıkladı! Şehirlerde normalleşme yok, tedbirler aynen uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün gerçekleşen Kabine Toplantısının ardından KoronaVirüs'te normalleşme konusunda 1 Mart tarihinde alınan kararların aynen uygulanmaya devam edeceğini açıkladı.

15 Mart 2021 Pazartesi 20:20 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısının ardından şehirlerde KoronaVirüs salgını ile ilgili normalleşmeye gidilip gidilmeyeceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.


Erdoğan yaptığı açıklamada 1 Mart tarihinde alınan kararların aynen uygulanmaya devam edeceğini, bazı şehirlerde vaka artışı ile birlikte düşüşlerin yaşandığını kaydederek "Milletimizin yeni normalleşmenin ilk heyecanı ile kurallara riayet konusunda yeterli dikkate gösteremediğini düşünüyorum. İnşallah bundan sonra çok daha bilinçli ve dikkatli davranarak bu meselenin üstesinden geleceğiz. Vatandaşlarımızdan tedbirlere muhakkak uyarak, hem kendi sağlıkları üzerindeki riski azaltmalarını hem de şehirlerini bu musibetten kurtarma mücadelemize destek vermelerini rica ediyorum. Tedbirlere uymamız halinde yeniden kısıtlamaların yasakların gelmesinin kaçınılmaz olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Altınordu-Yılport Samsunspor maçı golsüz sona erdi

Altınordu-Yılport Samsunspor maçı golsüz sona erdi