15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA AK PARTİ İSTİFASI ALINAN DÖRT İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN TEMAYÜL YOKLAMASI YAPTI

Samsun'da AK Parti istifası alınan dört ilçe başkanlığı için temayül yoklaması yaptı

Samsun AK Parti'de istifası alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlıkları için temayül yoklaması yapıldı.

31 Aralık 2019 Salı 00:38 SİYASET

Samsun AK Parti'de görevden alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe Başkanlarının yerine gelecek olan ismi belirlemek üzere temayül yoklamasına gidildi.


AK Parti Samsun İl Koordinatörü Adnan Günnar'ın katılımı ile AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı ile birlikte Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlıkları için bugün temayül yoklaması yapıldı.

8 Aralık 2019 tarihinde Samsun AK Parti'de İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlarının istifaları alınmıştı. Yaklaşık 23 gündür istifası alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının yerine yeni isimlerin atanması ile ilgili süreç devam ediyordu. Henüz söz konusu ilçe başkanlıkları için bir atama yapılmazken, başta AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı için bugün temayül yoklaması yapılırken istifaları alınan Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe başkanlıkları için de temayül yoklamasına gidildi. AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar'ın yapılan temayül yoklamalarında ismi ön plana çıkanlarla görüşme yapacağı, ilçe başkanlıkları boş durumda olan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam için önümüzdeki günlerde yeni ilçe başkanlarının atamalarının yapılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ilçe yön.krl.üyesi

02 Ocak 2020 Perşembe 07:57

musa arslan tanıdığı kişiye yolda selam vermemek için yön değiştiren bir kişi kaza ile başkan olursa ki oamaz....zaten ilkadım ilçesi ve belediyesi gitti demektir...

hakan

31 Aralık 2019 Salı 14:28

ilkadımda halkın içine girmek istiyorsak parti olarak bençe başkan musa arslan olmalı halkın içinden güvenilir kardeşimiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TES-İş Samsun Sendikası YEDAŞ'ın işten çıkarttığı kişi sayısını açıkladı

TES-İş Samsun Sendikası YEDAŞ'ın işten çıkarttığı kişi sayısını açıkladı