24 Temmuz 2021 Cumartesi

ASİYAD BAŞKANI OSMAN YILMAZ'DAN 19 MAYIS MESAJI

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan 19 Mayıs mesajı

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

19 Mayıs 2020 Salı 19:02 GÜNCEL

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Samsunlu olarak 19 Mayıs'ın 101'inci yıl dönümünü büyük bir gurur ile kutladıklarını açıkladı.


Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 101. yıl dönümünü Korona Virüs nedeniyle sokaklarda kutlayamadıklarını bu nedenle buruk olduklarını kaydeden ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, buna rağmen 19 Mayıs coşkusunu balkonlara çıkıp İstiklal Marşı okuyarak yaşayacaklarını söyledi.

19 Mayıs'ın 101. yıl dönümü ile ilgili ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, şu açıklamayı yaptı.
"Bu büyük destanı, Türkiye’nin inanılmaz başarı hikayesini devam ettirecek olan dinamik, Gazi Mustafa Kemal’in de ifade ettiği gibi gençlerimizdir. Onların gözlerindeki ışık, içlerindeki araştırmacı, girişimci ruh bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyenin en ileri noktasına ulaştıracaktır.  Bu duygu ve düşüncelerle, ASİYAD Yönetim Kurulu adına gençlerimizin ve bütün milletimizin Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere gazilerimizi ve şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle anıyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şok! AK Partili eski belediye başkanının cinsel içerikli görüntüleri varmış

Samsun'da şok! AK Partili eski belediye başkanının cinsel içerikli görüntüleri varmış