29 Şubat 2020 Cumartesi

HASAN TOGAR, ZEYTİN DALI HAREKATINDA YARALANAN GAZİ TAYFUN BOLAT'I ZİYARET ETTİ

Hasan Togar, Zeytin Dalı Harekatında yaralanan gazi Tayfun Bolat'ı ziyaret etti

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatında bacağından yaralanan uzman çavuş Tayfun Bolat'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

05 Şubat 2018 Pazartesi 14:44 GÜNCEL

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı harekatında bacağından yaralanan uzman çavuş Tuyfun Bolat'ı evinde ziyaret eden Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, "Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum" dedi.


Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan uzman çavuş Tayfun Bolat'ı ziyaret etti.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kibarlar Mahallesi'nde ikamet eden ve Zeytin Dalı harekatında bacağından yaralanan uzman çavuş Tayfun Bolat'a "geçmiş olsun" dileğinde bulunan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, gazi Tayfun Bolat'a Türk bayrağı ile Kur'an-ı Kerim hediye etti.

Afrin'de yaralanan gazi Tayfun Bolat ve onun gibi gazi ile şehitlerin vatanın kahraman evlatları olduğunu vurgulayan Hasan Togar, "Ülkemizin, şehrimizin ve ilçemizin iftihar vesileleridir. Zeytin Dalı Harekatı'nda teröristlere karşı çarpışan bütün Mehmetçiklerimize Allah güç ve kuvvet versin. Rabbim devletimize ve milletimize zeval vermesin. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Kahraman Mehmetçiklerimizin hepsiyle gurur duyuyoruz." dedi.En kısa zamanda Afrin'de Türkiye'nin istediği sonucun alınacağına inandığını dile getiren Togar, "Tayfun gibi kahraman gazilerimiz ve silah arkadaşlarında bu yüce ruh var olduğu müddetçe milli birliğimize ve bütünlüğümüze kastedenlerin kirli emellerinin gerçekleşmesi asla mümkün olmayacaktır. Bugüne kadar aziz vatanımızın bekası ve milletimizin selameti için şehadet makamına erişen bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlık ve acil şifa diliyorum." diye konuştu.

Gazi Tayfun Bolat da ziyaretinden dolayı Hasan Togar'a teşekkür etti.

Ziyarette Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya ve AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör de bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ödül verdiği Lojistik Köy Samsun'un yüzünü güldürecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ödül verdiği Lojistik Köy Samsun'un yüzünü güldürecek